Sācies "Muzikālās bankas" fināla balsojums

Sejas.lv
Sācies "Muzikālās bankas" fināla balsojums
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Sācies fināla balsojums par gada vērtīgāko popa un roka dziesmu "Latvijas Radio 2" rīkotajā aptaujā "Muzikālā banka 2022", informē pasākuma rīkotāji.

Līdz 16. janvārim 25 fināla dziesmas vērtēs klausītāji un "Muzikālās bankas" žūrija, bet no 17. līdz 24. janvārim balsojums turpināsies vairs tikai par 15 klausītāju iemīļotākajām dziesmām.

"Muzikālās bankas" uzvarētāji tiks paziņoti 28. janvārī.

Balsot iespējams šeit. Balsot var reizi dienā.

Fināla balsojumā iekļuvusi Aminta ar dziesmu "Afrodīte", "ArtifexLV" un Intars Busulis ar kompozīciju "Atpakaļ", Dons un rolands če ar dziesmu "Brīnišķīga diena", grupa "Laika upe" ar "Cauri puķēm", grupa "Prāta vētra" un Asnate Rancāne ar dziesmu "Gads bez kalendāra", Ivo Fomins un dziedātāja Tipa ar dziesmu "Ielai pāri", kā arī Mesa ar darbu "Ko vairāk man vajag".

Tāpat balsojumā iekļuvusi Aminatas un Būū kompozīcija "Kur saule", Katō ar dziesmu "Laika mašīna", grupa "Sudden Lights" ar dziesmu "Laternas", grupa "Līvi" ar dziesmu "Latvietis", "Citi zēni" ar dziesmu "Lieka štuka", grupas "Bermundu divstūris" un "Auļi" kopdarbs "Līgava", dziedātāja Marta un viņas kompozīcija "Mīlestības kontrabanda", kā arī "Tautumeitas" un Renāra Kaupera kopdarbs "Muoseņa".

Līdztekus balsot iespējams arī par AnnaKrista un Edavārdi dziesmu "Par tevi", "ZeBrene" un "Sudden Lights" dziesmu "Pasaule trīc", Shipsea dziesmu "Pie upes", "The Sound Poets" dziesmu "Pie vienas uguns", Mika Dukura un Veiv dziesmu "Sarunāsim parunāt", dziedātājas Dionas darbu "Sīknauda", Dona dziesmu "Tavs pieskāriens", "Labvēlīgā tipa" dziesmu "Tukšu tačku", Raum dziesmu "Turbulence" un Dārtas Stepanovas dziesmu "Zelta važas".

Fināla dziesmas vērtēs arī neatkarīga un profesionāla žūrija, kurā piedalās operdziedātāja Sonora Vaice, pianists Andrejs Osokins, diriģents Jurģis Cābulis, dziedātāja un vokālā pedagoģe Beāte Zviedre, grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" mūziķis Māris Žigats, mūziķis un komponists Aigars Voitišķis, komponiste un grupas "Latvian Voices" dziedātāja Laura Jēkabsone, komponists un producents Edgars Vilcāns, Latvijas Nacionālā teātra dziedošais aktieris Raimonds Celms, kā arī kultūras redaktors un mūzikas apskatnieks Kaspars Zaviļeiskis.

"Muzikālā banka" ir "Latvijas Radio 2" rīkota aptauja, kurā ik gadu klausītāji nosaka vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Šogad "Muzikālā banka" notiks 23. reizi.

Foto: "Muzikālās bankas 2021" finālšovs

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu