"Viss, ko esmu vēlējies, ir liela ģimene!" Aktieru pāris gatavojas ģimenes pieaugumam

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Nikija Rīda un Ians Somerhalders
Nikija Rīda un Ians Somerhalders Foto: AFP/SCANPIX

Aktieru pāris Nikija Rīda (34) un Ians Somerhalders (44) otro reizi gatavojas ģimenes pieaugumam, liecina abu publiskotā informācija vietnē "Instagram".

Publiskotajā kadrā redzama Rīda ar grūtnieces puncīti, turot rokās vecāko meitu.

Somerhalders pie publiskotās bildes pierakstījis arī sirsnīgu vēstījumu. "Viss, ko es jebkad esmu vēlējies kopš bērnības, bija liela ģimene. Paldies, Nikija, ka uzdāvināji man šo dāvanu. Paldies, paldies šim brīnišķīgajam cilvēkam par dzīvības un mīlestības dāvanu, par to, ka esi vislabākā mamma un tik smagi strādā, lai sapņi piepildītos!

Kad es uzņēmu šo fotoattēlu, es nespēju noticēt tam, ko  redzu. Nav nekā skaistāka," emocionāls ir aktieris.

Atgādinām, ka pāris sāka tikties 2014. gadā un tajā pašā gadā arī apprecējās. Aktieru pirmdzimtā pasaulē nāca 2017. gadā.

Lai pasargātu atvasi no paparaci un slavas, aktieri pārvācās dzīvot uz lauku īpašumu.

Rīda par to atgādināja arī savā jaunākajā sociālo tīklu ierakstā. "Kā jūs visi zināt, man ir ļoti spēcīgas robežas ar sociālajiem medijiem, it īpaši, ja runa ir par bērniem. Liels paldies par to, ka cienāt to un sūtāt gaišas domas, laipnību un mīlestību. Dažas lietas ir pārāk labas, lai nedalītos."

Rīda ir amerikāņu aktrise, kas vislabāk pazīstama ar lomu Stefanijas Meieres noveļu "Krēsla" filmu adaptācijā, atveidojot Rozāliju Heilu. Viņa kļuva pazīstama 2003. gadā pēc filmēšanās filmā "Trīspadsmitgadnieces", viņa bija arī viena no šīs filmas scenārija autorēm.

Savukārt Ians Somerhalders plašāk pazīstams kā Bonijs Kārlails TV drāmā "Pazudušie" un Deimons TV seriālā "Vampīra dienasgrāmatas".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu