Igo pagarina savu jubileju ar jaunu koncertturneju

TVNET
Mūziķi Uldis Marhilēvičs (no kreisās) un Igo (Rodrigo Fomins) uzstājas svinīgajā Triju Zvaigžņu ordeņu pasniegšanas ceremonijā Latvijas valsts proklamēšanas 104.gadadienā Rīgas pilī.
Mūziķi Uldis Marhilēvičs (no kreisās) un Igo (Rodrigo Fomins) uzstājas svinīgajā Triju Zvaigžņu ordeņu pasniegšanas ceremonijā Latvijas valsts proklamēšanas 104.gadadienā Rīgas pilī. Foto: Zane Bitere/LETA

Dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo savu 60 gadu jubilejas tūri ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā turpinās arī šogad. Pirmais koncerts notiks 10. februārī kultūras centrā "Ulbrokas Pērle".

Kopā ar aizvadītā gada jubilāru uz skatuves kāps gan mūziķi, ar kuriem jubilārs savas karjeras laikā sadarbojies, gan komponisti, kuri rakstījuši dziesmas tieši Igo balsij. Koncertos skanēs Igo zelta repertuārs - dziesmas, kuras viņš dziedājis kopā ar grupām "Līvi", "Remix", "Liepājas brāļi", gan fragmenti no Zigmara Liepiņa rokoperas "Lāčplēsis", operas "Parīzes Dievmātes katedrāle" un citiem darbiem, kas bijuši svarīgi gan Igo pašam, gan Latvijai kopumā.

Mūziķis stāsta: "Šie būs koncerti, kur būs dzirdami skaņdarbi, kurus klausītāji vienmēr grib dzirdēt un gaida, kuri ikvienam raisa emocijas, atmiņas, kuriem var dziedāt līdzi; kompozīcijas, kuras pārdzīvojušas laika pārbaudi un joprojām klausās vairākās paaudzēs."

Jāpiebilst, ka mūziķis ir aktīvs joprojām, un arī beidzamajos gados tapuši skaņdarbi, kas guvuši lielu popularitāti šodien, tāpēc līdzās jau pazīstamajām dziesmām koncertos noteikti skanēs arī agrāk tapušie hiti, kuru autori ir Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Ēriks Ķiģelis, Jānis Strazds, Jānis Lūsēns, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilevičs, Aivars Hermanis, Valts Pūce un arī pats Igo. Koncertus kuplinās muzikālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Pēdējos desmit gados Igo aktīvi pievērsies arī vizuālajai mākslai: top grafikas, paša dizainēti priekšmeti un trauku sērijas. Katru gadu Igo darbi redzami izstādēs Latvijā un ārpus tās robežām. Paralēli tam Igo Mežotnē attīsta mūzikas un mākslas centru "Ceplis", kur vada ekskursijas un meistarklases.

Igo dizaina priekšmetus, mūzikas albumus, trauku eksemplārus un grāmatas būs iespēja iegādāties jubilejas koncertu norises vietās. Pēc koncertiem ikvienam, kurš vēlēsies būs iespēja nofotografēties un saņemt autogrāfu.

Igo jubilejas koncerti notiks līdz pat 11. martam, viesojoties Tukumā, Siguldā, Ādažos, Jēkabpilī un Valmierā, Ogrē un Madonā. Noslēguma koncerts VEF Kultūras pilī, 11. martā.

Plašāka informācija servisa "Biļešu paradīze" tīmekļa vietnē.

Nepalaid garām!

Uz augšu