Aktieris, kuru sabrauca sniega tīrītājs, atklāj jaunumus par savu veselību

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Holivudas aktieris Džeremijs Reners, kurš gada sākumā cieta negadījumā ar sniega tīrītāju, nācis klajā ar jaunumiem par savu veselības stāvokli. 

Reners vietnē "Twitter" paziņojis, ka divas nedēļas pēc baisā incidenta, pēc kura nokļuva slimnīcā, nu ir atgriezies mājās, kur turpina atveseļošanos. 

Atgādinām, ka Reners cieta negadījumā pēc tam, kad devās palīgā sniegā iestigušai automašīnai pie viņa mājas Reno, Nevadas štatā. Viņš izmantojis savu sniega tīrītāju, kas sver apmēram 6,5 tonnas, lai atbrīvotu automašīnu no sniega, kas viņam arī izdevies.

Pēc tam viņš izkāpis no sniega tīrītāja, lai aprunātos ar ģimenes locekļiem, kas bija minētajā mašīnā. Un tajā brīdī Reners konstatējis, ka sniega tīrītājs ir izkustējies no vietas. Reners mēģinājis sniega tīrītāju apstādināt, un tajā brīdī tas viņam uzbrauca virsū.

TMZ publiskoja avārijas dienesta pierakstus, kas veikti izsaukuma saņemšanas brīdī. Tajos teikts, ka fonā bija dzirdami aktiera vaidi un viņam bijusi spēcīga galvas asiņošana.

Pierakstos ir arī detalizēta informācija par pašu negadījumu — teikts, ka Reneru "pilnībā saspieda" sniega tīrītājs un viņam bijusi "ārkārtīgi apgrūtināta" elpošana.

Tāpat teikts, ka Renera krūškurvja labā puse ir sadragāta un viņa rumpja augšdaļa - saspiesta. Viņš no negadījuma vietas ar helikopteru tika nogādāts vietējā slimnīcā.

Reners 2010. gadā ieguva Oskara nomināciju kā labākais aktieris filmā "The Hurt Locker" bet gadu vēlāk kā labākais aktieris otrā plāna lomā filmā "The Town".

Iepriekš vēstīts arī tas, ka aizvadītā gada nogalē ASV pārsteidza spēcīga sniegavētra, kurā dzīvību zaudējuši vismaz 27 cilvēki.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu