Stužuka apgalvo, ka par Molotova kokteiļa mešanu viņas mājai aizturēti divi cilvēki

TVNET/LETA
Stužuka apgalvo, ka par Molotova kokteiļa mešanu viņas mājai aizturēti divi cilvēki
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Sofija Stužuka
Sofija Stužuka Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram/TVNET kkolāža

Kriminālprocesā par degmaisījuma pudeles iemešanu ukraiņu influenceres Sofijas Stužukas privātmājā ir "notikusi virzība", apgalvo policija, taču plašākus komentārus par to nesniedz.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā apstiprināja, ka izmeklētajā kriminālprocesā ir notikusi virzība, taču, lai netraucētu izmeklēšanai, no plašākiem komentāriem policija pagaidām atturas. Tiklīdz būs kāda publiski paužama informācija, policija to sniegšot.

Tikmēr pati Stužuka sociālajos tīklos bija apgalvojusi, ka par pudeles mešanu aizturēti divi cilvēki.

Jau ziņots, ka naktī uz 4.decembri policijā saņemta informācija par gadījumu, kad kādas privātmājas teritorijā iemesta pudele, kurā visdrīzāk atradies degmaisījums.

Par notikušo Valsts policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta par mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu.

Incidentu sociālajos tīklos apstiprinājusi arī pati Stužuka, kurā norādījusi, ka tikai veiksmīgas sagadīšanās rezultātā laikus novērstas briesmas. Uguni nodzēsis viņas dzīvesbiedrs. Tāpat sieviete norādījusi, ka nav zināms, vai uzbrukuma mērķis bija pabiedēt.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka sieviete Latvijā mitinās ar saviem trīs bērniem un dzīvesbiedru, Latvijas pilsoni.

Viņa kritizēta par neskaidro nostāju attiecībā uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Sieviete, piemēram, norādījusi, ka Krievijas raķešu triecieni pret Ukrainu notikuši, jo ukraiņi priecājušies par Krimas tilta uzspridzināšanu oktobrī. Viņa norādījusi, ka nevar būt par mieru un vienlaicīgi priecāties par nāvēm.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu