No “na-na-na” līdz ierakstītam singlam – YDJ un Alises Haijimas “Atkārtot vēl”

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Ar jaunu singlu "Atkārtot vēl" iepazīstina producentu apvienība "YDJ". Dziesma tapusi sadarbībā ar grupas "100. debija" dalībnieku un komponistu Modri Skaistkalnu un dziedātāju Alisi Haijimu.

Dziesma "Atkārtot vēl" tapusi pavisam negaidītā veidā, kad tās uzmetumu Modris Skaistkalns nodeva producentu apvienībai "YDJ". Viens no tās producentiem Lotars Lodziņš stāsta: "Modris atnesa dziesmu, kas bija iedziedāta ar "na-na-na", un piedāvāja to mums, teikdams, ka zina, ka producējam dažādas dziesmas, un līdz ar to iedomājies, ka, iespējams, mēs varētu uzņemties arī šo. Mēs uzreiz teicām "jā", lai gan tai vēl nebija vārdu un uzreiz pat nebija prātā neviens, kam dot šo dziesmu iedziedāt." Dziesmas tapšanā un producēšanā piedalījies arī grupas "Prāta Vētra" mūziķis, basģitārists Ingars Viļums, kurš iespēlējis gan ģitāras, gan basģitāras partijas.

"Kad uzņēmāmies darbu pie šīs dziesmas, tobrīd strādājām ar Alisi Haijimu un sapratām, ka tieši viņa ir tā, kam jāpiedāvā šo dziesmu iedziedāt. Tālāk viss notika organiski. Vārdus sacerēju vienā vakarā, taču tad nāca Covid-19 ierobežojumu laiks un arī mūzikas nozare apstājās. Taču bija arī labas lietas – šajā laikā dziesmu pārveidojām vēl trīs reizes, līdz paši bijām apmierināti un nonācām pie skanējuma, kāds tai ir šobrīd. Esam priecīgi par padarīto, un milzīgs paldies Ingaram Viļumam par ģitāras un basa partijām. Lai Ingaram veselība, jo tagad tā viņam īpaši vajadzīga. Un Alise ir malacis ar savu nelatvisko temperamentu un dzīvīgumu, mēs visi viņu mīlam," atzīst Lotars, piebalsojot kolēģim Jānim Kalvem.

Ieraksts tapis "Labo ierakstu studijā" ar producentiem Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi. Papildu vokālus iedziedājusi Ilona Vaitava no Ķekavas kultūras nama sieviešu vokālā ansambļa "Jūti". Drīzumā singlam gaidāmi arī remiksi, kurus darinās zināmi Latvijas dīdžeji.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu