Māris Olte: "Mēs viens otram neesam miskaste!"

Sejas.lv
Māris Olte: "Mēs viens otram neesam miskaste!"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Māris Olte
Māris Olte Foto: publicitātes

Latviešu biologs, žurnālists, raidījumu vadītājs, uzņēmējs un sabiedriskais darbinieks Māris Olte projektā “Mobings. Anonīmo uzbrukums” atklāj, ka mēs viens otram neesam miskaste un gribētu, lai cilvēki būtu ar savu vārdu, uzvārdu un saprašanu, nevis anonīmi knābātāji. Māris atzīst, ka nelasīja nevienu komentāru laikā, kad bija iesaistīts pulverīša skandālā.

“Mēs neesam miskaste viens otram. Šobrīd gan ir grūti teikt, ja 2000 km no mums šauj viens pa otru tā, it kā būtu Otrais pasaules karš. Kāpēc mēs ejam pa apli, es nezinu… Mēs viens otram neesam miskaste! Mēs neesam pajoliņi vai kalpi, kurus var sist vai darīt, ko grib,” pauž Olte.

Māris atzīst, ka atbalsta plecu visvairāk jūt laukos, tāpēc arī izlēmis uz turieni pārvākties. Viņam ir svarīgi cilvēki blakām un viņu atbalsts.

Viņš anonīmos komentārus izteikti ir jutis brīdī, kad izcēlās slavenais pulverīša skandāls.

“Es ļoti gribētu, lai cilvēki būtu ar savu vārdu, uzvārdu un saprašanu, nevis anonīmi knābātāji. Cilvēki, kuriem dara pāri var arī nepiecelties. Es laikam esmu mentāli citādākā stāvoklī, jo es tiešām zinu, ko gribu sasniegt, un es eju uz to, bet

attiecībā uz manu miesu, ko knābā, – tas nav patīkami.

Man nav patīkami, es nerunāju par savu ģimeni un bērniem. Es negribētu būt viņu vietā. Ko tu esi izdarījis? Neko, sabiedrībai vienkārši vajadzēja zibensnovedēju,” pauž biologs.

Vairāk uzzini 1188.lv!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu