Lopesa un Afleks mīlnieku dienā tiek pie vienādiem tetovējumiem

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Holivudas aktieru pāris Bens Afleks (50) un Dženifera Lopesa (53) nosvinējuši savu pirmo Valentīndienu kā precēts pāris, un tam par godu tikuši pie vienādiem tetovējumiem. 

Lopesa vietnē "Instagram" dalījusies ar foto, kur redzams viņas jaunais ķermeņa rotājums - bezgalības zīme ar bultu pa vidu, kā arī viņas un mīļotā vārds.

Savukārt Afleka tetovējums ir divas sakrustotas bultas un iniciāļi "J" un "B". 

Tāpat Lopesa pievienojusi virkni kopbilžu - arī no tālā 2000. gada, kad abi sāka tikties. 

Kā zināms, Lopesas un Afleka mīlasstāsts tiek uzskatīts par vienu no romantiskākajiem Holivudā. Pāris pērnā gada aprīlī otro reizi paziņoja par saderināšanos - abus vienoja romantiskas attiecības 2000. gadu sākumā un 2002. gadā abi gatavojās kāzām. Divus gadus vēlāk viņi tomēr nolēma iet katrs savu ceļu.

2005. gadā Afleks apprecējās ar aktrisi Dženiferu Gārneri, taču abu laulība izjuka 2018. gadā. Savukārt Lopesai aiz muguras ir jau veselas trīs laulības: no 1997. līdz 1998. gadam viņa bija precējusies ar aktieri Odžani Noa, no 2001. līdz 2003. gadam ar aktieri Krisu Džadu, bet no 2004. līdz 2014. gadam ar dziedātāju Marku Antoniju. Pēdējās laulības laikā slavenība kļuva par māmiņu dvīņiem Maksimiliānam un Emmei.

2019. gadā Lopesa paziņoja par saderināšanos ar kādreizējo beisbola spēlētāju Aleksu Rodrigesu, taču abi tā arī neapprecējās. Neilgi pēc attiecību izjukšanas Lopesa satuvinājās ar Afleku.

Abi savas attiecības publiski apstiprināja 2021. gada jūlijā, dziedātājas 52. dzimšanas dienā, daloties ar romantisku kopbildi, un pērn apprecējās. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu