FOTO ⟩ Šovā "Balss maskā" atmaskots trešais dalībnieks - Astoņkājis

Sejas.lv
Šovā "Balss maskā" atmaskots trešais dalībnieks - Astoņkājis
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Minēšanas spēles “Balss maskā” trešajā raidījumā skatītājus priecēja pieci dalībnieki – Melnais krauklis, Zaķis, Šaha karalis, Astoņkājis un Pērtiķis. Dalībnieki izpildīja dziesmas, kuras vienmēr gribējuši nodziedāt, taču arī šoreiz kādam šovs bija jāpamet.  

Šova izskaņā detektīvu priekšā stājās Zaķis un Astoņkājis, un tika nolemts atmaskot Astoņkāji, zem kura maskas slēpās dziedātāja Elza Rozentāle.

Astoņkājis savu dalību šovā noslēdza, izpildot grupas “Eolika” dziesmu “Lielā zive”, pēc kuras detektīvi bija pārliecināti, ka zem maskas slēpjas kāds, kurš ar mūzikas pasauli nav saistīts. Starp detektīvu minējumiem bija makšķernieks un dabas entuziasts Māris Olte, bijusī politiķe un uzņēmēja Linda Mūrniece, horeogrāfe Inga Raudinga un “Liepāja – Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027” vadītāja Inta Šoriņa.

Video: Astoņkāja priekšnesums

Uzreiz pēc uzstāšanās detektīve Baiba Sipeniece-Gavare izteicās, ka viņai ir aizdomas par to, ka ar dziedāšanu cilvēks, kas paslēpies zem Astoņkāja maskas, savu iztiku nepelna, bet brīvajā laikā labprāt dzied karaoki. Viņasprāt, zem maskas paslēpies kāds, kurš nodarbojas ar dejošanu, jo skatuve nav sveša. Arī Jānis Šipkēvics piekrita, ka zem maskas nav paslēpies dziedātājs, bet gan tuvu tam stāvoša persona.

Visvairāk detektīvus samulsināja un no pareizā ceļa noveda Astoņkāja pavediens, kurā bija redzami krusti, un pirmajā raidījumā pavedienos izteiktais vārds “jūrīne”. Pēc maskas noņemšanas detektīviem bija ļoti daudz jautājumu par pavedienos dzirdēto. Krivenchy gribēja saprast, kāpēc tieši šāda dziesmas izvēle, ko, kā Jānis Šipkēvics teica, parasti izvēlas dziedāt cilvēki, kas no mūzikas ir tālu un dziedāt īsti neprot. “Lielā zive ir bērnība, es pati esmu liela makšķerniece un tas saistās ar mīļumu,” pēc priekšnesuma atklāja Elza Rozentāle.

Tāpat Elza izskaidroja lielo mistēriju ap krustiem un kapiem, kas parādījās pavedienos un lika detektīviem aizdomāties, ka zem maskas paslēpies kāds, kurš saistīts ar apbedīšanas nozari. “Mēs, latvieši, esam īsti “kapisti”, mums patīk kapusvētki, tur satiekas ģimenes. Man mamma ir iemācījusi vienmēr apkopt kapiņus, kas mums ir pa visu Latviju, un es esmu tas ģimenes cilvēks, kurš ar prieku dodas pie visiem saviem sencīšiem un sakopj kapus,” atzīst Elza.

Elza arīdzan ieskicēja detektīviem, kādas dziesmas bija paredzējusi dziedāt turpmākajos raidījumos. Viņas repertuārā bija iekļauta "Queen" "Bohemian Rhapsody" un grupas “Beastie Boys” dziesma “Fight For Your Rights”.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu