Šovā "Balss maskā" kritusi jau ceturtā maska

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šova “Balss maskā” ceturtajā raidījumā piecas maskas - Rudzupuķe, Briedis, Vienradzis, Sniegpārsla un Laimes lācis - izpildīja dziesmas, ko vienmēr vēlējušies nodziedāt. Šova detektīvi lēma atmaskot mītisko Vienradzi.

Vakara noslēgumā, uz izbalsošanas strīpas nonākot Rudzupuķei un Vienradzim, šova detektīvi lēma, ka šovakar tiks atmaskots Vienradzis. Viņš izpildīja dziedātāja Toma Džonsa dziesmu “Delilah”, ar to aizkustinot ne tikai skatītājus, bet arī detektīvus.

Šoreiz Baibas Sipenieces-Gavares analītiskās spējas ļāva viņai atklāt, ka zem Vienradža maskas slēpjas dziedātājs Jānis Moisejs.

Pārējie detektīvi minēja, ka zem maskas varētu būt paslēpies Jaunā Rīgas teātra aktieris Ritvars Logins, grupas “Keksi” solists Dāvis Mackins un TV ētera personība Armands Simpsons.

Skatot pavedienos paslēpto informāciju, noskaidrojām, ka Jānis prot skaitīt ne tikai taktis, bet arī naudu – viņš ir baņķieris un finanšu pratība viņam nav sveša. Tāpat viņam padodas tulkošana, bibliotēku plauktos iespējams atrast viņa tulkoto grāmatu par improvizācijas teātri. Reiz Jānis sapņoja par karjeru, kurā varēs likt lietā savas runas prasmes un diplomātiju – gribējis reiz kļūt par ārlietu ministru. Savukārt basketbola bumba, kuru viņš kā pavedienu bija paņēmis līdzi uz skatuves, norādīja uz to, ka jaunības gados, spēlējot basketbolu, ar savu komandu bija izcīnījis divas zelta medaļas.

Pēc maskas noņemšanas, ieraugot, ka zem tās paslēpies Jānis, Baiba vēlreiz apstiprināja, ka “šis ir tas gadījums, kad gudrība iet kopā ar talantu”. Lai arī ikdienā Jānis strādā finanšu nozarē, brīvajā laikā viņš labprāt uzdzied, jo tā ir viņa sirdslieta.

Jānis, atbildot par dalību šovā, bija kodolīgs un neslēpa, ka būtu vēlējies dalību šovā turpināt: “Būtu gribējis vēl vairāk savas atvaļinājuma dienas izmantot šim piedzīvojumam. Šis noteikti bija krāsains piedzīvojums.” Viņš arī pastāstīja, ka turpmākajiem priekšnesumiem bija sagatavojis vairākas kantrī stila dziesmas, bet dažas dziesmas producenti nav ļāvuši iekļaut sarakstā, jo tās būtu pārāk atmaskojošas.

Noskaties Vienradža uzstāšanos!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu