Skip to footer
Šodienas redaktors:
Līga Āboma
Iesūti ziņu!

Kašers nosauc vissliktāk ģērbtās pašmāju slavenības

Multimākslinieks Kašers

Multimākslinieks Kašers (īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis-Miņins), viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", nosauca Latvijā zināmus cilvēkus, kuri, viņaprāt, ģērbjas vissliktāk. 

Skatoties Eirovīzijas nacionālo atlasi, konkuru "Supernovu", mākslinieks īpašu uzmanību pievērsis dziedātājai Adriana Miglānei, sakot, ka izvēlētais tērps nav bijis veiksmīgs.

"Adriana bija uzvilkusi gliterotas bikses, un man šķita, ka nebija labi. Es zinu, ka uz citiem pasākumiem viņa ir labāk izskatījusies," saka Kašers.

Raksta foto

Kā otru personu, kuram ne vienmēr izdodoties izvēlēties veiksmīgu tērpu, Kašers nosauc modes blogeri Denisu Ševeļovu.

"Nav ļoti slikti, bet ir reizes, kad es skatos un man šķiet - nu, kā ir iespējams kaut ko tādu uzvilkt? Viņš raksta stila grāmatas un ir cilvēks, kurš atbild par modi, bet dažreiz, piedod, Denis, es nesaprotu, kāpēc," atklāts ir Kašers. 

Deniss Ševeļovs

Vairāk skaties 1188.lv!

Komentāri
Uz augšu