Noklausies! ⟩ Nenopietni par nopietno: Chris Noah prezentē savu jauno singlu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes.

Ar vasarīgu singlu “Take a minute” Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas radiostacijās sevi piesaka Chris Noah – dziedātājs, komponists un tekstu autors. Mūziķa kopdarbs ar latviešu producentu JJ Lush – dziesma “Stay” – lietuviešu mūziķes Monikas Linkites (Monika Linkyte) izpildījumā šogad triumfēja Lietuvas Eirovīzijas nacionālajā atlasē, bet Eirovīzijas finālā Liverpūlē ierindojās augstajā 11. vietā.

Chris Noah pasaulīgais skanējums novērtēts jau iepriekš, saņemot divas nominācijas 2022. gada Latvijas mūzikas gada balvā “Zelta Mikrofons” un iekarojot radio topus. To atzinuši arī mūzikas industrijas profesionāļi – Chris Noah pārstāv ierakstu kompānija “Sony Music Entertainment”, kuru paspārnē ir arī tādas zvaigznes kā Adele, Robie Williams, Beyoncé, Måneskin un citas. Dziesmas “Take a minute” radīšanā 28 gadus vecais dziedātājs sadarbojas ar britu producentiem Kristoferu Harisu (Kristofer Harris) un Neitanelu Grahamu (Nathanael Graham), bet māsterings uzticēts divkārtējam prestižās “Grammy” balvas nominantam Raijenam Švābem (Ryan Schwabe) no ASV.

Jaunais radiohits flirtē ar tēmu par attiecībām un pieķeršanos: “Dziesma stāsta par mūsdienu dzīves raito ritējumu un milzīgajām izvēles iespējām, kas, manuprāt, mums liek minstināties ar lēmumu pieņemšanu. Interneta laikmets padarījis visu un visus tik ļoti pieejamus, ka nereti paši konstruējam realitātei neatbilstošus ideālus.

Kā rezultātā kļūstam neizlēmīgi un savā ziņā iestrēguši kādā noteiktā posmā. Es teiktu, ka 21. gadsimta “es tevi mīlu” ir “tu man varētu patikt”. Attiecīgi dziesma apspēlē šo ideju vieglā un nesāpīgā veidā,” stāsta Chris Noah.

“Take a minute” radusies neilgi pēc tam, kad sarakstīta Monikas Linkites dziesma “Stay”. Dziesmas demo ierakstīts Latvijā, studijā, kur sakomponēta un ierakstīta arī Monikas “Stay”. Taču tālākais “Take A Minute” ceļš veda uz Apvienoto Karalisti, kur palīgā nāca Kristofers un Neitanels. “Spēlēju ģitāru un aizrāvos ar šo rifu, ko dzirdam jaunajā dziesmā. Manuprāt, šo rotaļīgo vieglumu var dzirdēt katrā dziesmas aspektā – melodijā, aranžijā, tekstā,” turpina Chris Noah.

Spied šeit un klausies!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu