Samanta Tīna sagatavojusi akustisku koncertprogrammu “Vēstule Tev”

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šī gada rudenī dziedātāja Samanta Tīna, svinot albuma iznākšanu, dosies pie saviem klausītājiem koncerttūrē “Vēstule Tev”. Uzstājoties pilīs un koncertu norises vietās ar īpašu sajūtu, Samanta vedīs klausītājus muzikālā ceļojumā, atklājot savu pieredzi, būtību un stāstus, ar kuriem vēlas dalīties un iedvesmot.

Dziedātāja iepazīstina ar programmu tuvāk: “Šajā tūrē vēlos vest klausītāju sava veida ceļojumā, dzīves pieredzē, daloties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, nodevību, kāpumiem un kritumiem, bet tādā veidā vēloties motivēt, iedvesmojot, ka viss ir pārvarams, un galvenais ir ticība sev un savai būtībai. Tā būs kā saruna ar klausītāju. Es ļoti gatavojos šim notikumam. Koncerti tiks veidoti ļoti romantiski, atklāti, privāti, sveču gaismā. Tie būs ļoti uz “Tu” vērsti koncertstāsti, ko divatā ar pianistu Haraldu Stenclavu nodosim klausītājiem.”

“Šajā albuma tūrē es vēlos būt pavisam cita. Esmu pateicīga pieredzei, ko man sniegusi tā Samanta ar sarkanajiem matiem, bet es eju tālāk, jo tā man likusi augt. Esmu pieaugusi, nobriedusi sieviete un esmu daudz ko mācījusies – mācījusies arī no smagām un sāpīgām pieredzēm, kas manī atstājušas ļoti dziļas un sāpīgas rētas, bet es esmu spējusi iet tālāk, vēlos iedvesmot un motivēt arī citus. Dalīšos gan par to, ko esmu piedzīvojusi, apceļojot Indiju, gan attiecību pieredzē, dalīšos arī ar Eirovīzijas pārdzīvojumiem, kritumiem, sevis kritizēšanu un perfekcionismu, kā tas mani ietekmējis, ko man mācījis, kādas atziņas esmu guvusi, lai varētu saņemties iet uz priekšu. Tik atklāta es neesmu bijusi vēl nekad.”

“Es vēlējos, lai katrs koncerts notiktu kādā īpašā vietā, kam piemīt sava aura, lai ar klausītāju izveidojas īpaši tuva un personiska saikne, lai mēs kopīgi varētu ļauties pārdomām, atziņām un, iespējams, palīdzēt kādam atrast atbildes uz saviem sen neatrisinātajiem jautājumiem, tāpēc biļetes būs ļoti ierobežotā daudzumā,” rezumē Samanta.

Būs iespēja arī iegādāties Samantas apģērbu no “The Queen” kolekcijas, kā arī nu jau slavenos “Bučiņāāās” džemperus.

Samanta saka lielu paldies “Vēstule Tev” atbalstītājiem – tūre norisināsies sadarbībā ar “Always”. Informatīvais atbalstītājs “Radio SWH”, bet transportu tūres laikā nodrošinās tūrisma aģentūra “Ap Sauli”.

Koncertu datumi:

21.10. – Jaunmoku pils, Tukums;

27.10. – mākslas rančo “Dukuri”, Cēsis;

28.10. – Cesvaines pils, Cesvaine (Leģendu nakts ietvaros);

03.11. – Kultūras nams “Wiktorija”, Liepāja;

09.12. – Koncertzāle “Kļaviņš Piano”, Kuldīga;

26.12. – Amoralle “Level Up”, Rīga.

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Servisa" kasēs.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu