"Mana lielākā kļūda bija to suni paņemt." Agrita Bindre komentē skandālu ap savu rīcību pret Mailo (6)

Sejas.lv
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Ģimene burkā" nu jau bijusī dalībniece Agrita Bindre, draudzenes mudināta, nogādājusi sunīti Mailo dzīvnieku patversmē "Ķepu-ķepā". Tur viņa uzklausa patversmes vadītājas Gundegas Bideres viedokli, kas ir skarbs. 

Kā liecina ieskats šovā "Ģimene burkā", Agritas draudzene bijusi tā, kas mudinājusi padomāt, vai tiešām viņa vēlas, lai Mailo turpmāko dzīvi pavadītu pie ķēdes. Uzklausot draudzeni, Agrita aizvedusi Mailo uz patversmi.

Video sižetā Agrita vēlreiz ieradusies patversmē, lai it kā ievestu suņa Mailo dokumentus, taču pārvākšanās dēļ tie esot pazuduši.

Saruna ar patversmes vadītāju izvēršas skarba. Tās vadītāja Gundega Bidere vaicā: "Tas nozīmē, ka tikai kucēna vecumā suni aizvedi pie vetārsta?" Agrita atzīstas: "Teorētiski jā, tad, kad mēs viņu paņēmām."

Gundega jautā, vai var pateikt visu, ko domā par Agritas rīcību: "Viens ir ievilkt ķeksīti, jā, es saprotu, bet jūs kā cilvēks, kas tiek rādīts televīzijā, - kā jums šķiet, kādu piemēru rādāt?"

Agrita ietur klusuma pauzi un atbild: "Nu šajā gadījumā ne to labāko."

Gundega pēc "Ģimene burkā" sižeta noskatīšanās secinājusi - ja suns paliks dzīvot tādos apstākļos, viņš aizies bojā. 

"Man pats trakākais šajā visā liekas tas, ka jūs paši sunim uzlikāt šo ķēdi ap kaklu. Suņa dokumenti nav atrodami, okei, tos var uztaisīt no jauna, bet suns nav vakcinēts pret trakumsērgu, suns tiek atdots nākamajiem cilvēkiem, nedomājot ne par kādām pārreģistrācijām, neko tamlīdzīgu. Jūs šobrīd televīzijā ar savu darbību popularizējat piemēru, ka tas ir pieļaujams."

Agrita aizkadrā komentēja izraisīto rezonansi.

"Es ar to tikšu galā, esmu pieaudzis cilvēks. Visvairāk nevaru pārdzīvot to, ka pieauguši cilvēki raksta manam bērnam. Ar kādām tiesībām jūs rakstāt, ka viņai ir jāiet pakārties, ka viņai sevi ir jāpieliek pie ķēdes, ka viņai ir jāuztaisa pašnāvība, ka mēs atdevām suni. Tas nav godīgi. Varbūt es neesmu labākais cilvēks un nemīlu dzīvniekus tikpat ļoti, cik savus bērnus, bet es savus bērnus mīlu," raudot saka Agrita.

"Man vienkārši tā patversme likās līdz šim ne priekš sava suņa. Tas bija mans stereotips. Atbraucot šeit uz vietas, redzēju, ka viņiem tiek nodrošināts katram savs voljērs. Protams, es līdz šim šajā visā neesmu iedziļinājusies. Man likās, ka patversme ir sliktākais variants. Šobrīd, ja būtu iespēja pavērst atpakaļ, protams, es to visu mainītu," saka Bindre.

Gundega sarunā noteic, ka saprot, kāpēc suns galu galā tika aizvests uz patversmi: "Iemesls nebija suns un suņa labturība. Iemesls bija tas, ka cilvēki sāka izteikt viedokli, kas bija reti nepatīkams. Nebija neviena interesējoša jautājuma, tas viss bija teātris apkārtējai pasaulei. Teātris izdevās, loma tikai slikti nospēlēta."

"Mana lielākā kļūda bija to suni paņemt pirms tiem diviem gadiem. Es kaut kā paļāvos spiedienam," secina Bindre. "Es atskatos, es saprotu savas kļūdas, bet mainīt es to nevaru. Ir situācija, un tā ir jāpieņem tāda, kāda tā ir."

Jau ziņots, ka pēc "Ģimene burkā" dalībnieku Bindru ģimenes lēmuma atstāt mīluli Mailo jauniem saimniekiem, kas izraisīja plašu sabiedrības rezonansi, kanāls 360TV lēmis pārtraukt sadarbību ar Bindru ģimeni.

Vairāk skaties 1188.lv!

Uz augšu