Jau šo sestdien Rīgā jaunais hip-hop festivāls “THE BRONX”

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Jau šo sestdien, 10. jūnijā, no plkst. 15:00 līdz pat rītausmai Tallinas ielas kvartālā par godu pasaules hip-hop kultūras 50 gadu jubilejai notiks jaunais hip-hop kultūras festivāls “The BRONX”, kura ietvaros uz skatuves kāps vairāk nekā 50 mākslinieki - gan jau Latvijā iecienīti, gan pavisam jauni šī žanra pārstāvji, norisināsies brīvrunu, bītbokseru un grafiti pūtēju sacensības; “Ghetto dance”, radošās darbnīcas, bīrponga turnīrs, hip-hop deju šovi; “Open mic”, kur katrs gribētājs varēs parādīt savas rīmes un prasmes, kā arī darbosies hip-hop kino telpa.

“The BRONX” ietvaros uz vairākām festivāla skatuvēm uzstāsies tādi hip-hop veterāni kā apvienības “S’T’A” dalībnieks un Zelta mikrofona balvas ieguvējs KURTS, apvienību “PKI” un “Singapūras satīns” dalībnieks, aktīvs un ilggadēji atzīts mākslinieks ELIOTS, pirmais reperis Latvijas vēsturē Roberts Gobziņš, Anglijā dzīvojošais pašmāju reperis Sudrabu Sirds, vinila spēles meistari Mixmasters AG un Raitis un daudzi citi.

Savukārt jauno hip-hop skolu pārstāvēs tādi reperi kā Xantikvariāts, Steps, ODS un Goča, SOURJ, mošpitu lietpratēji "Mauzoleju Muuzika", E.V. un Veiders ar “Jauno pagrīdi”. Tāpat savas žanra prasmes parādīs “371 Clique” repa batla divkārtējais čempions KJUUMANIS, “Ghetto Games” brīvrunu sacensību uzvarētājs Idus Abra, GINGER MANE, March, Krisy, AMANITO, “I MEAN LOVE” un citi. Festivāla slepenais viesis ar kompaktu koncertu būs talantīgā Būū.

Foto: Publicitātes foto

Festivāla teritorijā būs iespējams arī garšīgi paēst, kā arī pēc plkst. 23:00 hip-hop ballītes sāksies pie vairuma Tallinas kvartāla rezidentu, kur norisināsies dažādu citu mūziķu koncerti, reivi un ballītes tādu dīdžeju pavadībā kā Oriole, Goodzh, Cukurpaps, 24K, M&M, GaRi, PM2AM, Birch Please, CASH ONLY, Flows, BeLiva un Skaabe.

Foto: Publicitātes foto

Biļetes pieejamas “Biļešu servisa” tīklā un www.bronx.lv, kā arī pasākuma dienā pie ieejas.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu