Reiniks publisko intriģējošu ierakstu par Eirovīzijas nacionālo atlasi

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Dziedātājs Lauris Reiniks
Dziedātājs Lauris Reiniks Foto: Paula Čurkste/LETA

Mūziķis un Eirovīzijas nacionālās atlases, konkursa "Supernova" vadītājs Lauris Reiniks vietnē "X" (Twitter) ievietojis intriģējošu ziņu par gaidāmo konkursu.

Viņš raksta: "Dziesmu iesniegšana "Supernovā 2024" vēl turpinās, bet jau tagad varu pačukstēt, ka laikam būs dramatisks šovs nākamā gada sākumā, jo vismaz divi dalībnieki katrs būs pārliecināts, ka uzvarēs. Un tad var gatavot popkornu. Lielie vārdi arī grib uz Eirovīziju. Neprasiet, kuri."

Jau ziņots, ka no 12. septembra līdz 30. novembrim notiek dziesmu pieteikšana Eirovīzijas nacionālajai atlasei, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un dziesmu izpildītāju konkursam “Supernova”.

“Skatītājiem 2024. gada sākumā “Supernovā” atkal būs iespēja lemt, kuram mūziķim vai grupai uzticēt godu un atbildīgo uzdevumu pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas maijā notiks Malmē, Zviedrijā. Šī gada Eirovīzijai līdzi juta vairāk nekā 237 miljoni skatītāju! Latvijas mūziķiem konkurss ir lieliska iespēja uzdrošināties uzstāties uz Eiropā lielākās un nozīmīgākās mūzikas skatuves, izstāstīt pasaulei savu stāstu un ļauties radošam piedzīvojumam,” teic LTV Bērnu, jauniešu un izklaides raidījumu redakcijas vadītāja Agnese Štrause-Kubliņa.

2024. gada janvārī žūrijas izvēlētos "Supernovas" dalībniekus būs iespēja iepazīt ikvienam konkursa līdzjutējam, savukārt spilgtos televīzijas šovos nākamā gada februārī skatītāji varēs novērtēt priekšnesumus un finālā kopā ar žūriju lemt, kuram dalībniekam piešķirt ceļazīmi uz Eirovīziju.

Jau vēstīts, ka 2023. gadā konkursā "Supernova" uzvarēja un iespēju piedalīties Eirovīzijā Lielbritānijā ieguva grupa "Sudden Lights" ar dziesmu "Aijā". 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Zviedrijas pārstāve Lorēna ar dziesmu "Tattoo", tāpēc 2024. gada konkurss notiks Zviedrijas pilsētā Malmē.

Foto: 67. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu