Samanta Tīna nav radusi kompromisu ar kaimiņieni, eksministri Muižnieci (18)

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: LETA/TVNET kolāža

Dziedātāja Samanta Tīna reaģējusi uz bijušās izglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces ierakstu sociālajos tīklos, kur viņa apgalvo, ka Tīna traucē viņai naktsmieru. 

Samanta Tīna vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos dalījusies ar video, kur atklāj savu versiju par notikušo.

Viņa pārmet Muižniecei nekorektu rīcību, risinot šīs domstarpības sociālajos tīklos, turklāt vietnē "X" (Twitter), kur Samantas nemaz nav. 

"Mūsu cienījamā bijusī ministres kundze šeit dzīvo neilgu laiku, un tiešām, man kādu vakaru dziedot, un, lieku roku uz sirds, es nekad neesmu traucējusi neviena mieru pēc plkst. 23.00, tas man ir likums, bija zvans pie durvīm. Viņa pasaka, ka bērniem jāiet gulēt, ka ir baigi skaļi, pēc kā es arī reaģēju. Es neatceros, vai nu es pārtraucu, vai beidzu pusstundiņu, 20 minūtes [vēlāk] uz pusi klusāk. Tā bija arī otro reizi - es atkal beidzu to darīt, tātad es reaģēju uz šiem lūgumiem," pauž Tīna.

Šobrīd viņa saņemot ziņas no citiem, cik viņa ir "nelabs cilvēks, ļauns, šausmīgs, ka es traucēju citiem dzīvot".

"Es, labu gribēdama, devos pie kaimiņienes, kurai ir pretenzijas, kurai ir jāizsaka savas sāpes plašsaziņas līdzekļos, mēģinot rast kaut kādu kopīgu sarunu, vidusceļu, par ko mēs varam vienoties. Viņa pateica - nē!" apgalvo dziedātāja.

"Gāju es ar atvērtu sirdi, un nekas no tā neiznāca," tā Samanta Tīna.

"Es vēlu viņai visu to labāko, es centīšos pēc savas labākās gribas, bet mājās es šad tad uzdziedāšu, es tiešām centīšos būt klusa," apņemas dziedātāja.

Anitas Muižnieces versiju par notikušo lasi šeit!

Komentāri (18)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu