18+ ⟩ Pie skatītājiem atgriežas pikantēriju šovs “Būs vai nebūs” (2)

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Raksta turpinājums
1 / 10
Nākamais
Foto: publicitātes

21. novembrī pie skatītājiem atgriežas realitātes šova "Būs vai nebūs" otrā sezona ar vēl trakākām ballītēm un drosmīgākiem dalībniekiem. Iepazīsties ar viņiem!

Arī otrajā sezonā jauni, drosmīgi un atklāti jaunieši satiekas atpūtas mājā, lai kārtīgi paballētos un, iespējams, atrastu sev otru pusīti. Piedzīvojumu sāk piecas meitenes un trīs puiši, kuri caur dažādiem uzdevumiem, izaicinājumiem un aktivitātēm sāks iepazīties un ļausies cits cita kompānijai. Šovu atstās dalībnieki, kam nebūs izdevies atrast pāri, taču par svaigām intrigām parūpēsies jauni dalībnieki.

Dalībniekus vieno vēlme iepazīt jaunus cilvēkus un uzdrošināšanās runāt arī par visai pikantām tēmām. “Būs vai nebūs” viņiem sniegs lielisku iespēju, lai caur intrigām, drāmu, smiekliem un asarām, skūpstiem un glāstiem atrastu meklēto, lai arī kas tas būtu.

Skatītājus sagaida negaidītas izbalsošanas, pārsteidzošas ierašanās, kā arī katru dienu būs interesanti pārbaudījumi un pārsteidzoši viesi, kas liks jauniešiem pārvarēt savas bailes un aizspriedumus.

Kas tad ir šie jaunieši, kuri uzdrošinās mesties piedzīvojumā? Iepazīsimies!

Raksta turpinājums
1 / 10
Nākamais
Komentāri (2)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu