ASV dzīvojošais parkūrists Pāvels Petkuns beidzot apciemo Latviju

Sejas.lv

Daugavpilietis, pasaulslavenais parkūrists Pāvels Petkuns apciemojis savu dzimto pusi, liecina viņa aktivitātes sociālajos tīklos. 

Petkuns vietnē "Instagram" dalījies ar kadriem no Daugavpils, parādot, kā veic dažādus trikus bērnu laukumā un sporta zālē. Petkuns saviem sekotājiem parādīja arī to, kā pavada laiku kopā ar mammu, apmeklējot baseinu un baudot mammas gatavoto boršču.

Noprotams, ka viņš dzimtenē ieradies bez sievas un meitas. Kā zināms, Petkuns apprecējis vienu no pasaulē populārākajām pornozvaigznēm Railiju Rīdu, un abi ir vecāki meitai Emmai.

Jau vēstīts, ka nesen Pāvela sieva viesojās podkāstā "JUST TRISH PODCAST", kam vietnē "YouTube" ir 400 tūkstoši abonentu. Viņa tur runāja par saistību ar Latviju, minot, ka mācās Latvijas vēsturi, jo viņas meita ir latviete.

Pāvels Petkuns jeb Paša ir dzimis 1992. gadā. Paša ir populārs parkūrists, kas savu karjeru sportā sācis 2009. gadā. Sportistu atbalsta "Red Bull", un viņš ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, piemēram, "Instagram" viņam seko vairāk nekā 1,4 miljoni fanu. Tāpat karstgalvis aktīvi dalās ar savām sporta veiksmēm un piedalās trakos sociālo tīklu izaicinājumos.

Uz augšu