Šovam “Slavenības. Bez filtra” pievienojas eksdeputāts, kurš aizmiga Saeimas sēžu zālē

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Valdis Kalnozols
Valdis Kalnozols Foto: publicitātes

Šova “Slavenības. Bez filtra” devītās sezonas dalībnieku pulkam pievienojas uzņēmējs, bijušais politiķis un šobrīd skolotājs Valdis Kalnozols. Viņu televīzijas ekrānos varēs vērot ik ceturtdienu, sākot no 30. novembra.

Negaidīts pavērsiens pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, dalībnieku pulkam pievienojas bijušais politiķis, uzņēmējs un tagad arī skolotājs Valdis Kalnozols. Lielākajai daļai sabiedrības Valdis asociējas ar politiku, taču šobrīd viņš pametis augstos amatus, lai pilnvērtīgi veiktu skolotāja pienākumus Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, pasniedzot matemātiku.

Pats Kalnozols par dalību šovā ir lakonisks, uzsverot, ka šis būs jauns piedzīvojums un atspoguļos viņa personību no cita rakursa.

Skatītājiem būs iespēja redzēt, kā šobrīd dzīvo Valdis pēc saspringtā darba politikā, taču rodas jautājums, vai tiešām politika ir nolikta malā uz visiem laikiem, vai tomēr ir kādi nākotnes plāni?

Viņa ceļš no politiķa līdz skolotāja profesijai pavisam atklāti un bez filtra. Jau šajā ceturtdienā viesosimies pie Valda un viņa sievas Kristīnes, kuri izrāda savas šī brīža pagaidu mājas. Lai arī bijušajam miljonāram ir savā ziņā pieticīga dzīvesvieta, blakus ceļas jauna, lepna ēka no pamatiem. Valda sieva Kristīne ir sieviete ar apgriezieniem, un gana ātri viņš neslēpj noslēpt, ka viņa ģimenes galva ir sieva.

Realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai 20:30 kanālā STV Pirmā!.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu