Skandināvu elektroniskās mūzikas meistars Trentemøller šoruden atgriežas Rīgā

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

19. oktobrī koncertzālē "Palladium" ar savu jaunāko albumu “Memoria” Rīgā atgriežas skandināvu elektroniskās mūzikas meistars Trentemøller, informē pasākuma rīkotāji.

Kopenhāgenā dzīvojošais Trentemøller pēdējo 25 gadu laikā ir guvis atzinību ar saviem unikālajiem skaņu celiņiem un neaizmirstamām melodijām. Trentemøllera mūzika atspoguļo nepārtraukti mainīgu tēmu un ideju virkni, kur katra dziesma ir viņa mākslinieciskā ceļojuma nākamā nodaļa. Mākslinieka mūzika bieži griežas ap atmiņām, tomēr viņš izvairās no nostalģijas, savos skaņdarbos pievienojot laikmetīgus elementus.

Trentemøller ir apbūris fanus ar savām unikālajām skaņu ainavām un neaizmirstamām melodijām. Ar vairāk nekā 500 koncertiem visā pasaulē, Trentemøller ir apliecinājis savu talantu. Viņa šovi pārkāpj robežas tam, ko mēs gaidām no dzīvās mūzikas.

Grupā piedalās Dīza Džeikobsa (Disa Jakobs) vokāls, ģitāra un sintezators, Sailass Tinglefs (Silas Tinglef) pie bungām un ģitāras, Braiens Betzs (Brian Batz) pie ģitāras, Džeikobs Haubjergs (Jacob Haubjerg) pie basģitāras un Anderss Trentemollers (Anders Trentemøller) pie sintezatora. Pēdējos gados Trentemøller ir remiksējis arī tādu mākslinieku mūziku kā "Tricky", "Savages", "Depeche Mode", Franz Ferdinand, "The Knife", "A Place To Bury Strangers", "Soft Moon", UNKLE, papildinot sarakstu ar vairāk nekā simts iepriekš izdotu remiksu.

Jaunākajā albuma “Memoria” iekļauti drūmi, introspektīvi skaņdarbi, sapņu pops, trokšņu roks un elektroniskā popmūzika. Viņš turpina strādāt ar pazīstamām tēmām par gaismu un tumsu, turbulenci un mieru, caururbjošu vēsumu un mierinošu siltumu, ko nepārprotami iedvesmojuši ziemeļvalstu vides raksturīgie elementi, kurus viņš sauc par mājām. Viņš virzās daudz tālāk šajā pazīstamajā teritorijā, vienlaikus pētot jaunas tēmas.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu