Jaunieši palīdz grūtībās nonākušiem vienaudžiem, organizējot labdarības koncertu

TVNET
"OPEN Radošais Centrs" Liepājā.
"OPEN Radošais Centrs" Liepājā. Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 21. aprīlī, sākot no plkst. 18.00 norisināsies labdarības koncerts grūtībās nonākušiem jauniešiem jeb “OPEN Radošo Centru” atbalstam: jebkurš interesents bez maksas varēs apmeklēt koncertu Tallinas kvartālā “Tu jau zini kur” telpās. Pasākumā piedalīsies klausītāju iemīļoti pašmāju mūziķi – ansis, Goran Gora, “Very Cool People”, Katrīna Dimanta, Kārlis Kazāks un DJ Deivv. https://openrc.lv/

Tā kā “OPEN Radošajos Centros” ir ļoti daudz jauniešu, kuriem nepieciešams finansiāls atbalsts, jebkāda apjoma ziedojums būs ļoti vērtīgs. Finansiālais atbalsts noder daudzām jauniešu vajadzībām – ēdiens, drēbes, kvalitatīvai dzīvošanai nepieciešamās lietas, ārstu apmeklējumu izmaksas u. c.

Tallinas ielas kvartāls.
Tallinas ielas kvartāls. Foto: Publicitātes foto

Labdarības koncertu organizē Rīgas Franču liceja jaunieši un tā galvenais mērķis ir popularizēt “OPEN Radošos Centrus”, lai ikviens jaunietis, kurš ir nonācis jebkāda veida grūtībās, zinātu, kur vērsties pēc palīdzības. Koncerta organizētāji ne tikai aicinās ikvienu apmeklētāju ziedot, bet arī strādā un turpinās strādāt pie jaunu un pastāvīgu atbalstītāju piesaistīšanas.

Rīgas Franču liceja pārstāvis un projekta vadītājs Kārlis Klišāns ir ļoti lepns par saviem skolēniem:

“Esmu gandarīts, ka Rīgas Franču liceja skolēni jau otro gadu pēc kārtas izvēlas palīdzēt jauniešiem, kuri nonākuši grūtībās. Šogad tas būs jaudīgs labdarības koncerts, kurā ceru redzēt ikvienu, kuram rūp jaunieši un to labbūtība.”

No plkst. 17.00 tiks vērtas vaļā “Angāra” durvis un sanākušos klausītājus priecēs DJ Deivv. Plkst. 18.00 paredzēta pasākuma atklāšana ar skaņdarbiem Goran Gora izpildījumā, pēc kuriem sekos Kaspara Breidaka ("Radio SWH" raidījumu vadītājs un improvizācijas šova aktieris) un Edija Klaiša (“OPEN Radošā Centra” dibinātājs) svinīgās uzrunas.

Pēcāk koncerta apmeklētāji varēs aizplūst savās domās Kārļa Kazāka akustiskās mūzikas pavadībā. Ap plkst. 19.00 uz skatuves kāps Katrīna Dimanta, vēlāk grupa “Very Cool People”, un pasākumu vainagos repera anša uzstāšanos.

Pasākumu organizē Rīgas Franču liceja 12.b klases skolēni Krišs Liepiņš un Ralfs Velmers sadarbībā ar “OPEN Radošo Centru” galveno dibinātāju – Ediju Klaiši.

Nepalaid garām!

Uz augšu