VIDEO Eirovīzijas skatītāju mīlulis slavē Donu

Sejas.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Dons/"Instagram"

68. Eirovīzijas dziesmu konkursa otrās vietas ieguvējs, Horvātijas pārstāvis Baby Lasagna, kurš finālā ieguva augstāko punktu skaitu no skatītājiem, augstu novērtējis Latvijas mūziķa Dona dziesmu "Hollow".

Baby Lasagna uzslavas pauda kādas intervijas laikā. Intervētāja viņam jautājusi: "Ja tu būtu žūrijā, kam tu dotu tos 12 punktus?" 

Mākslinieks uzreiz atbildēja: "Latvijai!" – šķietami pārsteidzot intervētāju, kura pārjautāja: "Latvijai? Tiešām?" Baby Lasagna piebilda, ka dziesma viņam ļoti patikusi. "Jā, manā ieskatā tā bija vislabākā. Man tā dziesma šķita fantastiska," teica mūziķis.

Dons "Instagram" stāstā māksliniekam pateicies par labajiem vārdiem. 

Jau ziņots, ka šogad Eirovīzijā uzvarēja Šveices pārstāvis Nemo, kurš saņēma 591 punktu (365 no žūrijas, 226 no skatītājiem). Horvātija ierindojās otrajā vietā ar 547 punktiem (210 no žūrijas, bet 337 no skatītājiem), bet trešajā vietā Ukraina ar 453 punktiem (146 no žūrijas, bet 307 no skatītājiem).

Latvija finālā ieņēma 16. vietu ar 64 punktiem (žūrija piešķīra 36 punktus, bet skatītāji 28 punktus),

bet mūsu kaimiņvalstis Lietuva un Igaunija finālā ierindojās attiecīgi 14. un 20. vietā, saņemot 90 un 37 punktus.

Finālā par uzvaru sacentās 25 valstis – tai skaitā visas Baltijas valstis.

Visas konkursa tiešraides no Malmes arēnas vada Holivudas aktrise Malina Akermane un Eirovīzijas veterāne, komiķe Petra Mede. 

Foto: 68. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls

Šogad par uzvarētājtitulu sacentās 25 valstis - Zviedrija, Ukraina, Vācija, Luksemburga, Izraēla, Lietuva, Spānija, Igaunija, Īrija, Latvja, Grieķija, Apvienotā Karaliste, Norvēģija, Itālija, Serbija, Somija, Portugāle, Armēnija, Kipra, Šveice, Slovēnija, Horvātija, Gruzija, Francija un Austrija.

Uz augšu