Laima Vaikule pauž viedokli par aizvadīto Eirovīziju

Sejas.lv
Foto: Evija Trifanova/LETA

Dziedātāja Laima Vaikule savās mājās Jūrmalā uzņēma raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas. Vaikule atklātā sarunā dalījās viedoklī par aizvadīto Eirovīziju.

Vaikule teic, ka sekojusi līdzi Eirovīzijas dziesmu konkursam, un viņai par to ir viedoklis: "Es uz to skatījos tā, it kā es būtu producents. Es skatījos uz dziedātāju un domāju – vai es varētu viņu izmantot, piemēram, savos projektos. Piemēram, uzvarētājs – es varētu viņu izmantot savos projektos. (..) Es uzreiz redzu, šis ir interesanti."

Vaikule izteicās arī par Īrijas pārstāvi, par kuru daudziem bija viedoklis: "Viņa ir super, tas ir īsts roks. Visiem patīk "Rammstein". Lūdzu, viņa varētu viņiem būt iesildītājs."

Kas attiecas uz šī gada Latvijas pārstāvi mūziķi Donu, Vaikule uzteic Dona balsi, taču liek noprast, ka trūka priekšnesuma. "Balss viņam var būt vislabākā. Un tālāk? Naumova ir vienīgā, kura saprata, ka pa trīs minūtēm ir kaut kam jānotiek."

Jau vēstīts, ka Dons šogad, iekļūstot Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, lauza vairāku gadu neveiksmju sēriju. Viņš konkursā ieguva 16. vietu.

Video: Dons komentē iekļūšanu Eirovīzijas finālā

Vairāk skaties 1188.lv.

Uz augšu