Pazīstama padomju jauniešu dzīves aina...
Nezinu, vai pateicoties sagatavotajiem promo materiāliem, bet pirmā diskotēka notika Rīgas 6. vidusskolas lielajā zālē. Pašsaprotama lieta tajos gados bija, ka jebkurš dīdžejs spēlējot pieteica dziesmas. Līdz tam gan netiku, jo vispirms bija publiski jāsasveicinās, bet es aiz satraukuma sastostījos. Tad kāds zālē par to iesmējās, un tad mikrofons burtiski tika paslēpts prom un kā atpestīšanu nācās gaidīt pasākuma beigas. Tajā vakarā man šķita, ka par dīdžeju tomēr būt vairs negribas (smejas). Taču pēc pāris nedēļām šī nelāgā sajūta pārgāja.
1988. gada vasaras izskaņā, jau uzkrājis pirmo pieredzi, spēlējot ballītes poligrāfiķos, spontāna lēmuma rezultātā, piedalījos republikas III diskžokeju skatē, kas norisinājās visnotaļ eksotiskā vietā - zem Vanšu tilta blakus Rīgas pilij. Skatuve bija uzbūvēta uz smagās automašīnas piekabes, un tā man bija gana veiksmīga, jo iekļuvu jauno dīdžeju pirmajā piecniekā un manu vārdu pat publicēja laikrakstā «Padomju Jaunatne».
Atceries pārējo piecniekā iekļuvušo dīdžeju vārdus?
Toreiz uzvarēja Arnis Grinbergs. Viņš kompānijā PRO1 ir vadībā.
Sanāk, ka viss sākās ar simbolisko «zem tilta»...
Jā, konkurss zem Vanšu tilta man deva ne tikai pārliecību, bet arī pirmos profesionālos kontaktus, kuri aizveda mani uz Kuldīgu. Šeit pilsētas kultūras namā darbojās diskotēka «Lāse», un tā kļuva par manu pirmo pastāvīgo darba vietu kā dīdžejam. Par vakaru te maksāja 25 rubļus, no kuriem deviņi aizgāja autobusa biļetei. Tad nu pāris reizes mēnesī optimisma pilns vizinājos uz Kuldīgu, līdzi katrā rokā nesot pa lenšu magnetofonam, lielu čemodānu, kuru šajā situācijā varēja pārvietot, tikai to aizkabinot aiz viena magnetofona malas un ar roku piespiežot pie sāna. Vēl pretējā plecā uzmesta liela sporta soma ar lentēm un tukšajām spolēm. Pamatīga uzkabe, ņemot vērā, ka kultūras nams un autoosta nebūt neatradās «piecu soļu» attālumā un ar auto neviens te pretī atbraucis nesagaidīja... Vēl traki bija, ka diskotēka beidzās vienos naktī, bet pirmais autobuss uz Rīgu bija īsi pirms pieciem no rīta. Lai neaizmigtu un to nenokavētu, tukšajā kultūras nama zālē nācās soļot pa perimetru (smejas).