Komiķe atvainojas Ivankai Trampai par «bezpalīdzīgo p*žu»

LETA
Komiķe atvainojas Ivankai Trampai par «bezpalīdzīgo p*žu»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

ASV televīzijas komiķe Samanta Bī saglabās savu darbu, neraugoties uz Ivankai Trampai veltītajiem vulgārajiem aizvainojumiem, kas viņas pārraidē izskanēja tikai dažas dienas pēc tam, kad citas komiķes Rozannas Bāras rasistiskā tvīta dēļ telekanāls ABC bija paziņojis par viņas seriāla atcelšanu. Bī ASV prezidenta Donalda Trampa meitu un padomnieci savā televīzijas pārraidē «Full Frontal» nodēvēja par «bezpalīdzīgu p*žu» (Feckless c****).

Šie vārdi televīzijas ēterā trešdien tika apslāpēti, tomēr bija dzirdami tīmeklī publicētajā pārraides versijā.

Bī šo apzīmējumu lietoja, vēršoties pie Ivankas Trampas un mudinot viņu «kaut ko darīt» tēva imigrācijas politikas lietā.

Bī vēlāk par rupjību lietošanu atvainojās Ivankai Trampai un saviem skatītajiem.

«Tas bija nepiedienīgi un nepiedodami. Es pārkāpu līniju, un es to ļoti nožēloju,» tviterī taisnojās Bī.

Atvainojās arī telekanāls TBS, kas pārraida Bī programmu, tomēr nekas neliecina, ka viņa varētu zaudēt darbu, neraugoties uz to, ka vairāki reklāmdevēji jau atsaukuši savu reklāmu izvietošanu viņas pārraidē.

Bī rupjību izraisītais skandāls izvērsies tikai dažas dienas pēc tam, kad telekanāls ABC bija paziņojis par populārās situāciju komēdijas «Roseanne» atcelšanu, šādi reaģējot uz galvenās varones atveidotājas Rozannas Bāras rasistisko tvītu, kas bija veltīts bijušā prezidenta Baraka Obamas palīdzei Valērijai Džaredai.

Daži tvitera lietotāji ceturtdien vaicāja, vai šie skandāli neliecina par ASV mediju dubultstandartiem.

Diskusijā iesaistījās arī Baltā nama preses sekretāre Sāra Sandersa, Bī izteikumus raksturojot kā «zemiskus un ļaunus», «nepiemērotus pārraidīšanai» televīzijā.

«Kreiso un viņu mediju sabiedroto klusēšana ir šausminoša,» norādīja Sandersa.

Märksõnad

Nepalaid garām!

Tagasi üles