Jūlijā notiks festivāls «Fono Cēsis»

LETA
Jūlijā notiks festivāls «Fono Cēsis»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

No 20. jūlija līdz 21. jūlijam «Cēsis 812» svinību laikā noritēs ikgadējais mūzikas festivāls «Fono Cēsis», informē pasākuma pārstāvji. «Šis ir īpašs jubilejas gads, jo «Fono Cēsis» ir sasniedzis pirmo nopietno atzīmi un norisināsies nu jau piekto reizi pēc kārtas, savukārt «Fonoklubs» rudenī svinēs apaļo desmito dzimšanas dienu,» pastāstīja «Fono» programmas direktors Marts Sildniks.

«Šogad gan tehnisku, gan emocionālu apsvērumu rezultātā «Fono Cēsis» atgriežas «Smilšu laukumā», kur festivāls pirmo reizi notika pirms diviem gadiem. Eksperimentēšana ar pasākuma lokāciju ir viena no priekšrocībām, kas rodas, rīkojot festivālu pilsētā», pastāstīja Sildniks.

Pirmās grupas «Fono Cēsis» rīkotāji sola izziņot jau tuvākajā laikā. Tāpat kā iepriekš, arī šogad «Fono Cēsis», sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

Festivāls norisināsies piekto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla «Fonofest» tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas apvienības kā «Ewert and the Two Dragons», «Pērkons», «Skyforger», kā arī britu folkroka mūziķis Frenks Tērners.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu