Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Carnikavas novadā rada no putna lidojuma skatāmu sveicienu Latvijai simtgadē

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Šopavasar Carnikavas novada iedzīvotāji, uzņēmēji, sportisti, skolēni, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, kā arī mākslinieciskie kolektīvi, atsaucoties Carnikavas tautas nama «Ozolaine» aicinājumam, piedalījās Latvijas valsts simtgadei veltītā akcijā «Piejūras sapņi». Tās laikā tika veidotas no putna lidojuma tveramas zīmes un raksti, kas ir novadnieku sveicieni Latvijai svētkos. Noskaties!

Carnikavas novads ir Pierīgas dabas pērle – te savu skrējienu uz jūru noslēdz Gauja, veidojot vienu no Latvijas ainavu dārgumiem – Gaujas grīvu. Tāpat Carnikavas novadā ir brīnumskaisti ezeri un aizsargājami piejūras meži, un visā piekrastes garumā izvietojušies ciemi, kas rimti iekļaujas piejūras dabas ainavā. Skaista ir ne tikai daba, bet arī cilvēki, kas šeit dzīvo. Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, sakot paldies par iespēju dzīvot, mācīties, radīt, strādāt, sportot, atpūsties un piepildīt savus sapņus šajā sakaistajā vietā, novada ļaudis radījuši kopumā 27 sveicienus, kas iemūžināti no putna lidojuma.

Zibakcijā «Piejūras sapņi» piedalījās Carnikavas pamatskola, Carnikavas Mūzikas un mākslas skola, Carnikavas Novadpētniecības centrs, pirmsskolas izglītības iestāde «Riekstiņš», Carnikavas novada pašvaldība, Carnikavas zvejnieki, vasaras restorāns «Lila Mare», zirgu stallis «Ekvi», veikparks «Hi Wake», novada un apkārtnes nūjošanas entuziasti, velobraucēji un supotāji, biedrība «Dog Sport Carnikava», SPA «Pelikāns», kā arī studija «Infinity BOX» un mākslinieces Indra Sproģe un Gundega Ostenberga, biedrība «Nākotnes iela», improvizācijas teātris «PLIT», tautas lietišķās mākslas studija «Auseklītis», Carnikavas novada deju kolektīvi «Arnika», «Tacis», «Dālderītis» un «Abi divi», folkloras kopa «Cēlāji», teātra studija «Nagla», senioru biedrība «Senči» un Kalngales senioru biedrība «Paeglis».

Carnikavas novada iedzīvotāju kopīgi īstenotās video zibakcijas klipa «Piejūras sapņi» pirmizrāde bija 10. jūnijā, novadnieku dižkoncerta «Mēs simtgadei» laikā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu