Megana Mārkla nākusi klajā ar paziņojumu

LETA
Megana Mārkla nākusi klajā ar paziņojumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: MEGA, AFP/Scanpix

Amerikāņu aktrises Meganas Mārklas tēvs sestdien neapmeklēs viņas kāzas ar Lielbritānijas princi Hariju, ceturtdien Kensingtonas pils publiskotā paziņojumā apstiprinājusi Mārkla.

«Diemžēl mans tēvs neapmeklēs mūsu kāzas. Man vienmēr ir rūpējis mans tēvs, un es ceru, ka viņam tiks dota atelpa, kas viņam nepieciešama, lai koncentrētos uz savu veselību,» paziņoja Mārkla. Kādas tieši veselības problēmas ir tēvam, Mārkla neatklāja.

«Es vēlētos pateikties visiem, kas izrādījuši atbalstu,» sacīja līgava, norādot, ka viņa ar Hariju ļoti priecājas par iespēju dalīties savā īpašajā dienā ar visiem pārējiem.

Izklaides ziņu vietne TMZ otrdien vēstīja, ka Mārklas tēvs Tomass, kurš dzīvo Meksikā, neapmeklēs kāzas, jo viņam trešdien tiks veikta sirds operācija.

TMZ, atsaucoties uz Tomasu Mārklu, iepriekš bija ziņojusi, ka viņš nolēmis neapmeklēt meitas kāzu ceremoniju, lai neradītu viņai diskomfortu.

Britu tabloīds «Mail on Sunday» ziņoja, ka Tomass Mārkls esot sarīkojis fotosesiju ar paparaci. Fotogrāfijās redzams, kā viņš pielaiko kāzu uzvalku un lasa rakstus par savu meitu.

Britu tabloīds «Daily Mirror» vēstīja, ka šīs fotogrāfijas pārdotas par 100 000 dolāru (83 000 eiro). Šāda fotogrāfiju pārdošana ir karaliskās etiķetes pārkāpums.

Tomasam Mārklam šonedēļ bija plānots pirmo reizi satikt princi Hariju, kā arī karalieni Elizabeti II un viņas dzīvesbiedru princi Filipu, lai pēc tam vestu meitu pie altāra.

Harija un Meganas Mārklas kāzas notiks 19.maijā Sv.Jura kapelā Vindzoras pilī. Uz kāzu ceremoniju uzaicināti aptuveni 600 viesi, un aptuveni 2600 tuvējās apkaimes iedzīvotāji, pils darbinieki un īpaši izraudzīti cilvēki no sabiedrības vidus varēs apsveikt jauno pāri pie baznīcas.

Britu mediji ziņo, ka Mārklu pie altāra, iespējams, vedīs viņas māte Dorija Reglenda.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu