Pirmo singlu laiž klajā Šubrovska un Prauliņas grupa «Jūk»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Raitis Kalniņš

Pirmo singlu «Skleroze» klajā laiž jauns mūzikas projekts «Jūk», kurā muzicē dziedātāja Sniedze Prauliņa un grupas «Manta» līderis Edgars Šubrovskis. Grupai šis ir pavisam oficiāls pieteikums eksistencei - pirmā dziesma, kas ierakstīta pilnā sastāvā, jau domājot par pirmo albumu.

«Skleroze» ir Sniedzes Prauliņas dziesma, kuras pamatā ir strīdos dzirdēti vārdi, frāzes un pārmetumi.

Blakus Sniedzei un Šubrovskim grupā «Jūk» muzicē un dziesmas raksta arī Oskars Jansons, Raitis Viļumovs un Dina Skreitule (arī «Manta», «Mortons», «Suņa stunda» un «Hospitāļu iela» dalībnieki). Grupas tumšā folk-country stilistiku galvenokārt iedvesmojis Oskars Jansons, kurš žanra prasmes izkopis, ierakstot soloalbumus «Montserrat» un «Cockroach Prophets». Dziesmu «Skleroze» miksējis un ierakstījis Ingus Baušķenieks studijā BicycleSystems, māsterējis Edgars Skrāģis.

«Jūk» aicina uz koncertiem ceļojošajā festivālā «Vadātājs», kura šīsvasaras pieturas sestdien, 16. jūnijā, būs Raunas Mazā skola, bet svētdien, 17. jūnijā, - Ziemeru pils muiža. Tiem, kuriem izdosies apmeklēt abus pasākumus, būs iespēja redzēt arī mūziķus Elizabeti Balčus, Edgaru Mākenu, Kārli Kazāku un Maiju Ušču, Nadjas Bokovikovas dejas izrādi «Dievs vārdā Ņižinskis», kino speciālistes Lieni Lindi un Agnesi Loginu ar lekciju par nenovērtētajām latviešu filmām, komiķus Aivu Birbeli un Rūdolfu Kugrēnu, LKA studentu filmu izlasi un arī grupu «Jūk». Abi pasākumi ir bez maksas!

Ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls «Vadātājs» ir draudzīgs gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniešiem. Ieeja pasākumā ir bez maksas, un festivāls gaida ikvienu, kuram ir interese par mūsdienu kultūras aktualitātēm. Festivālu organizē biedrība «HI» un atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu