Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Totaldobžē uzstāsies grupa «How Town»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: naba.lv

Sestdien, 5. oktobrī, plkst. 21 uz koncertu aicina Totaldobže mākslas centrs (Ūnijas ielā 8/k2, Rīgā) un grupa «How Town», kas ir starptautiska mūziķu apvienība, kuras dibinātājs ir Lenarts Heindels (Lennart Heyndels) no Beļģijas. «How Town» sastāvā darbojas mūziķi no dažādām valstīm, tajā skaitā Latvijas.

«How Town» dibinātājs, beļģu izcelsmes komponists, basists un grupas mūzikas aranžējumu autors Lenarts Heindels šobrīd apgūst arī džeza mūziku Amsterdamas konservatorijā. Daļa no «How Town» grupas sastāva - Matīss Čudars, Lenarts Heindels un Mika Kesels (Micah Kessel) muzicē arī grupā «BlondBlackBlonde», kas pirms neilga laika ap sevi pulcēja plašu auditoriju koncertā Rīgā. Grupas sastāvā darbojas arī Sāra Klenesa, Elīna Silova un Laura Polence.

«How Town» skanējumā dzirdami dažādi mūzikas stili un formas. Skaņdarbu pamatu veido vienkāršs koncepts, no kura tiek radīts daudznozīmīgs, skaists un visiem saprotams muzikāls priekšnesums. Grupas pirmais singls bijis 45 minūtes garš skaņdarbs, kas tapis, iedvesmojoties no E.E. Kaminga darba «Anyone lived in a pretty how town», un kura laikā mūziķi jaunradīja un paplašināja dzejnieka jau uzburto pasaules ainu. 2013. gada septembrī tika izdots grupas «How Town» pirmais albums digitālā un CD formātā.

Ieejas maksa pasākumā 3 Ls.

www.totaldobze.com

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu