Slavenības un kino personības apmeklē Ēķa «Blēžu» pirmizrādi

TVNET
Slavenības un kino personības apmeklē Ēķa «Blēžu» pirmizrādi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

1. jūnijā Rīgā, kinoteātrī «Kino Citadele» pirmizrādi piedzīvoja visu laiku atklātākā latviešu komēdija «Blēži» ar Intaru Rešetinu, Rēziju Kalniņu, Ralfu Eilandu, Ievu Florenci un citiem pašmāju aktieriem galvenajās lomās. Aplūko foto no svinīgās pirmizrādes!

«Ja pagājušajā ziemā smējāmies par seksīgajiem «Svingeriem», «Blēži» ir vasaras komēdija, kas ar humoru skatās uz kaislībām un dzīves līkločiem. Vienīgais, par ko skatītājs var būt pilnīgi drošs, ir patiess kailums, jo viss pārējais šajā filmā būs īstas blēdības,» jauno komēdiju piesaka režisors Andrejs Ēķis.

Jaunā Andreja Ēķa un filmas «Svingeri» veidotāju komandas komēdija «Blēži» ir stāsts par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūri, kurā diagonāles velk greizsirdīga bijusī sieva, pārcentīgs miesassargs, izveicīgs advokāts un perspektīvs apsargs. Inscenēta spriedze, viltota mīlestība, reāla māksla, atklāts kailums un nevaldāms stress – tas varētu būt nopietni, ja vien nebūtu tik smieklīgi.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu