Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Laba daba» papildina programmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Roberts Neilands

Starptautiskā mūzikas festivāla «Laba daba» mūzikas programmu papildina regeja un dub grupa no Lietuvas «Ministry Of Echology», izteikti ritmiskās, elektro akustiskās deju mūzikas grupa no Izraēlas «Onogana» un brazīliešu tautas mūzikas pārstāvji «Ouroba». Savukārt latviešu mūzikas programmai pievienojas «Dzeltenie pastnieki», «Satellites LV», Laima Jansone un DJ Monsta, «Saucējas», «Auļi» un daudzas citas muzikālas apvienības.

«Laba daba» programmu papildina «Dzeltenie pastnieki», «Satellites LV», duets «Čipsis un Dullais», folkgrupa «Rikši», Laima Jansone un DJ Monsta, «Auļi», Nils Īle ar grupu «Kanisaifa», «Zāle», «Rīga Reggae», «Saucējas», «Imanta Dimanta», Kārlis Kazāks, Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra kvartets «Company», «Kasetes», «Podruga», «Rāva», Aleksandra Špicberga un «Jakob Noiman Festival Band».

Arī Radio NABA pankmūzikai veltītais raidījums «Ej apskrieties» šogad svin desmit gadu dzimšanas dienu ar tādu grupu uzstāšanos kā «Nova Koma», «Future Jets», «Reiner», «Johnny & The Burnouts», «Dūmu zārka zēni», «Dearth», igauņu «Sociasylum», dziesminieka Zaķa un citu pagaidām neatklātu mūziķiem. Jau drīzumā tiks izziņota arī elektroniskās mūzikas skatuves «Kraukļa ligzda» mākslinieku programma.

Turpinot tradīciju, festivāla Radio NABA tiešraides skatuves programmu veidos raidījumu un ētera instruktoru brīvdabas programmas, kuras papildinās arī dzīvās mūzikas mazkoncerti kuros uzstāsies tādi mūziķi kā «Bērnu rīts», «Jacques of S’T’A» un «Waterflower». Pilnu festivāla pavadošo aktivitāšu, teātra un kino programma tiks izziņotas jau drīzumā.

Atgādinām, ka šogad festivāls svinēs savu desmit gadu jubileju, par svinību īpašie viesi islandiešu muzikālā apvienība «Múm» un Jamaikas regeja tradīciju nesēji «Inner Circle». Tāpat festivālā dalību jau apstiprinājuši tādi mūziķi un apvienības, kā «Pienvedēja piedzīvojumi», «Jauno Jāņu orķestris», Ozols un «Tehnikums», «Grupa Sigma», «Mary Jane», «Elektrofolk», Sniedze Prauliņa, Evija Vēbere, «The Bad Tones», UFO ar grupu, «PND», «Oranžās brīvdienas», «Cellar Cat» un ārvalstu viesi – igauņu dream pop apvienība «Pia Fraus», reggae izpildītāji «Reggaeon» no Gruzijas, «Astra The 22s» no ASV un ska-core grupa «Ferris Wheel» no Baltkrievijas. Būs dzirdams arī Oskara Jansona konceptalbuma «Montserrat» koncerts kopā ar grupu «Jūk».

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu