Mūziķa līdz šim izdotajiem ierakstiem nosaukumos doti grieķu alfabēta burti – «Theta» (2013), kuram sekoja «Δέλτα» (delta) (2014). Pagājušogad dienas gaismu ieraudzīja t. s. Vidusjūras triloģijas noslēdzošais albums «Φ» (phi), kuru vinilā izdevusi pazīstamā itāļu izdevniecība «Boring Machines», bet ierobežotas kasetes formātā to tiražējusi «Not Not Fun Records». Šajā albumā, kuru ieteicams klausīties skaļi jo skaļi, saklausāmas atsauces gan uz Dienviditālijas un grieķu tautas mūziku, 60. un 70. gadu itāļu filmu skaņu celiņiem, gan uz t. s. bibliotēku mūziku un ritmisku elektronisko mūziku.
Gadu gaitā «itāļu okultā psihedēliķa» (termins, kas ieviesies daļas mūzikas cienītāju leksikā) uzstāšanās koncertos ir kļuvušas par īstu «iznīcinātāju», ne velti mūziķim tiekot aicinātam kopīgās turnejās ar «Gnod», «Silver Apples» un citiem kolēģiem pārstāvētajās izdevniecībās un uzstājoties festivālos, piemēram, «Liverpool Psych Fest» un citos.
«Kutrone ir pelnījis apbrīnu kaut vai par to vien, ka viņš ir spējīgs tik daudz kā iespiest tik īsā laikā, atbrīvojot klausītāju no jebkādas vēlmes vispār sākt prātot par ierakstā saklausāmajām atsaucēm vai tā piederību kādam noteiktam žanram,» par albumu«Φ» rakstījis medijs «The Quietus».
Ņujorkā dzīvojošā māksliniece Filisa Čena (Phyllis Chen) ir pianiste, rotaļu klavieru spēles meistare, komponiste, pasniedzēja un kuratore, kuras muzikālās intereses gan kā solistei, gan plašāku kolektīvu dalībniecei ir vedušas viņu pa visdažādākajām radošajām takām. Īpašu uzmanību, koncertējot un iesaistoties dažādos izglītojošos projektos, viņa allaž veltījusi jaunās mūzikas izpildījumam un tās popularizēšanai arvien plašākā publikā.