Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pašmāju slavenākie vecāki apmeklē Kaupera grāmatas prezentāciju

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Mednis

Kad latviešu valodas «Joka pēc alfabēts» jau ir apgūts (dziedot dziesmu, skatoties animācijas filmu un lasot grāmatu), ceļu pie lasītājiem pasaulē sāk inovatīvais palīgs angļu valodas alfabēta apgūšanai. Ceturtdien, 1. februārī, tika prezentēta Renāra Kaupera un Indras Sproģes grāmata «Awesome Beetle’s Colors», kuru apmeklēja populāri vecāki ar savām atvasēm.

Pasākumu apmeklēja Bondaru pāris, radio dīdžejs Toms Grēviņš, grupas «Astro'n'out» soliste Māra Upmane-Holšteina, aktrise Santa Didžus un citi.

Vakara gaitā Awesomā Bītla lomā iejutās Renārs Kaupers, savukārt dzeltenās zebras ādā bija iekāpusi Indra Sproģe. Kopā ar viņiem dziedāja «Awesome» komanda: Helēna Jubalte, Jasmīna Bondare, Dāvids Kalniņš, Terēze Ķestere, Raimonds Macats juniors, Džonija un Eriks Zumenti-Steele.

Lai iedarbotos uz visām maņām, reizē ar grāmatu tapusi arī animācijas filma, karaoke un Alfabēta deja, kur katram burtam ir atbilstošs dejas solis.

Animācijas filma jau ir apceļojusi pasauli, piedaloties daudzos starptautiskos animācijas festivālos Eiropā, Āzijā, Amerikā, Austrālijā. Tā izpelnījusies gan bērnu sajūsmu, gan profesionāļu atzinību, pārvedot Latvijai pirmo prestižā animācijas festivāla Annecy žūrijas balvu. Savukārt grāmata «Awesome Beetle’s Colors» ir viena no tām, kas šogad pārstāvēs Latviju starptautiskajā Londonas Grāmatu gadatirgū, kurā Latvija kopā ar kaimiņvalstīm – Lietuvu un Igauniju būs prezidējošās valstis.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu