Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tiguls aicina uz ikgadējo brīvdabas koncertu Tiguļkalnā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Bruno Kabucis/publicitātes

2. jūnijā plkst. 20 jau septīto reizi Talsos norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas mūzikas koncerts Tiguļkalnā, kurā būs dzirdama Raimonda Tigula un Pētera Vaska mūzika. Šogad Tiguļkalna ozolu ielokā komponists muzicēs kopā ar gregorisko dziedājumu vokālo grupu «Schola Cantorum Riga» Guntara Prāņa vadībā un kamerorķestri «Sinfonietta Rīga» un tā māksliniecisko vadītāju, diriģentu Normundu Šnē.

Koncerts pulcē vienkopus mūziķus un to apvienības, ar kurām veidotajos sadarbības projektos atspoguļojas gan komponista daiļrades daudzpusība, gan īpaši Latvijas dabai, tautai, kultūrai un dzīvesziņai raksturīgās sajūtas un skanējums.

Brīvdabas koncerts, kura idejas autors un mākslinieciskās programmas vadītājs ir komponists Raimonds Tiguls, aizsākts 2012. gadā kā iecere ik vasaru jūnija pirmajā sestdienā Tiguļkalnā - augstākajā no deviņiem Talsu pilsētas pakalniem - pulcēt komponista draugus un domubiedrus un radīt īpašu sajūtu vakaru ikvienam koncerta apmeklētājam.

Ieeja bez maksas.

www.raimondstiguls.com

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu