Izdots jauns Kristīnes Prauliņas un Latvijas Radio bigbenda CD

TVNET
Izdots jauns Kristīnes Prauliņas un Latvijas Radio bigbenda CD
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Izdevniecībā «Mikrofona ieraksti» klajā nācis jauns Kristīnes Prauliņas un Latvijas Radio bigbenda CD ar jaunām Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmām.

Jaunajā latviešu džeza mūzikas dziedātājas Kristīnes Prauliņas albumā «Kontrasti», kurš ierakstīts sadarbībā ar «Latvijas Radio bigbendu» iekļautas pavisam 15 jaunas Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Jaunais albums ir šī paša radošā tandēma otrais darbs pēc 2014.gadā klajā nākušā albuma «Melns ar baltu».

Albums ierakstīts Latvijas radio 1. studijā sadarbībā ar skaņu režisoru Gustavu Ērenpreisu. Bez bigbenda mūziķiem un paša Maestro pie klavierēm, albuma ierakstā piedalījies arī Radio vokālais trio - Gabriēla Zvaigznīte, Madara Dzintara-Pluša un Katrīna Anna Vīgante. Albuma fināla skaņas apstrāde paveikta studijā «Cutting Room» Stokholmā, Zviedrijā.

Raimonds Pauls: «Kristīne ir ļoti augusi kā izpildītāja. Tas ir tieši viņas albums, kurā ātri ritmi mijas ar liriskām melodijām. Tāpēc arī nolēmu tam dot nosaukumu «Kontrasti». Savukārt ar bigbendu muzicēt vienmēr ir bauda! Šķiet, ka šis ir labi padarīts darbiņš.»

Guntars Račs: «Manuprāt latviski neviens džezu Latvijā nedzied tik labi kā Kristīne.»

Šobrīd pazīstamākā no divām līdz šim publicētajām dziesmām ir «Kamēr tev ir mīla», kura vairākas nedēļas pabijusi pašas spēlētākās dziesmas statusā «Latvijas radio 2» un izskanējusi daudzos koncertos, kur tā uzņemta ar nedalītu sajūsmu! Jau šobrīd iegādājamas biļetes uz albuma «Kontrasti» prezentācijas koncertu, kurš norisināsies 24. septembī atjaunotajā VEF Kultūras pilī.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu