Meganas Mārklas tēvs tomēr neapmeklēs karaliskās kāzas

LETA
Meganas Mārklas tēvs tomēr neapmeklēs karaliskās kāzas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: MEGA/Scanpix

Sestdien, 19. maijā gaidāmās Lielbritānijas prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas nevarēs apmeklēt Mārklas tēvs Tomass, jo viņam trešdien, 16. maijā, tiks veikta sirds operācija, vēsta izklaides ziņu vietne TMZ.

TMZ pirms tam ziņoja, ka Meksikā dzīvojošais Tomass Mārkls ir atkal ievietots slimnīcā un ārsti brīdinājuši, ka viņa sirds ir «nopietni bojāta» pēc sirdslēkmes, kas notikusi pirms nedēļas.

73 gadus vecais Mārkls pastāstīja TMZ, ka ārsti šajā operācijā attīrīs bloķētu artēriju, labos koronārās artērijas bojājumu un ievietos stentu.

Mārkls atzina, ka viņam veselības problēmu dēļ nebūs iespējams ierasties meitas kāzās.

Kensingtonas pils, nepieminot Tomasa Mārkla veselības problēmas, pirms tam īsā paziņojumā vēstīja, ka šis Meganai Mārklai ir «dziļi personīgs brīdis».

«Viņa un princis Harijs vēlreiz lūdz izrādīt sapratni un cieņu Mārkla kungam šajā sarežģītajā situācijā,» piebilsts paziņojumā.

TMZ, atsaucoties uz Tomasu Mārklu, iepriekš bija ziņojusi, ka viņš nolēmis neapmeklēt meitas kāzu ceremoniju, lai neradītu viņai diskomfortu.

Britu tabloīds «Mail on Sunday» ziņoja, ka Tomass Mārkls esot sarīkojis fotosesiju ar paparaci. Fotogrāfijās redzams, kā viņš pielaiko kāzu uzvalku un lasa rakstus par savu meitu.

Britu tabloīds «Daily Mirror» vēstīja, ka šīs fotogrāfijas pārdotas par 100 000 dolāru (83 000 eiro).

Tomasam Mārklam šonedēļ bija plānots pirmo reizi satikt princi Hariju, kā arī karalieni Elizabeti II un viņas dzīvesbiedru princi Filipu, lai pēc tam vestu meitu pie altāra.

Harija un Meganas Mārklas kāzas notiks 19.maijā Sv.Jura kapelā Vindzoras pilī. Uz kāzu ceremoniju uzaicināti aptuveni 600 viesi, un aptuveni 2600 tuvējās apkaimes iedzīvotāji, pils darbinieki un īpaši izraudzīti cilvēki no sabiedrības vidus varēs apsveikt jauno pāri pie baznīcas.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu