Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

DDT ielūdz uz pirmo pirmizrādi savās jaunajās mājās

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ginta Garūta

18. maijā plkst. 19 Dirty Deal teātrī (DDT) jaunajās telpās - Agenskalnā, Talsu ielā 1, pirmizrādi piedzīvos režisora Mārča Lāča jaunākais iestudējums «Dzimumzīme» - izrāde-lekcija par dzimumdzīvi ar paraugdemonstrējumiem leļļu teātra estētikā, kas tapusi sadarbībā ar «Solona kluba» ekspertiem.

Ja līdz šim esat maldījušies dažādos priekšstatos par seksu un mīlestību, akli jaucot abus kopā, šī izrāde-lekcija, kas balstīta sociāli antropoloģiskos pētījumos, palīdzēs jums atvērt prātu un sniegs derīgas vadlīnijas kuģojumiem cilvēcisko kaislību okeānos. Mārcis Lācis, «Solona kluba» eksperti un lektori Ivars Krasts un Armands Berģis aizvedīs jūs noderīgiem atklājumiem bagātā ceļojumā laikā un telpā, stāstot par seksu un mazliet par mīlestību.

Vai mīlestība un dzimumdzīve ir neatraujami saistītas jeb tomēr nošķiramas, savstarpēji neatkarīgas cilvēku savstarpējo attiecību un kaislību izpausmes? Un kas raksturo cilvēka seksualitāti - kas būtu uzskatāms par dabisku un kas par kulturāli vai individuāli konstruētu vai pat deviantu? Vēsture apliecina, ka dažādi laiki, dažādas kultūras un visbeidzot dažādi indivīdi manifestē visdažādākās izpratnes un prakses, ne tikai attiecībā uz seksualitāti, dažādām mīlestības formām, bet cilvēciskām attiecībām vispār.

Par šiem jautājumiem aizdomājies kādureiz esam mēs katrs, taču par to atklāti runājam reti, kaut arī vajadzētu bieži. Tāpēc talkā nāk «Dzimumdzīve» - lekcija, kas nojauks jums robežas un atvērs durvis uz pasauli, kuru jūs līdz šim, ļoti iespējams, bijāt redzējuši tikai caur atslēgas caurumu, turklāt, neregulāri.

Izrādes radošā komanda: režisors, mākslinieks: Mārcis Lācis. Teksts tapis sadarbībā ar «Solona klubs». Horeogrāfe: Katrīna Albuže, gaismu māksliniece: Jūlija Bondarenko, skaņu režisors: Māris Butlers, kostīmu māksliniece: Elīna Pērkone.

Aktieri: Ivars Krasts, Armands Berģis.

Izrāde-lekcija «Dzimumdzīve» būs pirmais jauniestudējums Dirty Deal teātra jaunajās telpās Agenskalnā, ar jaunu vērienu un idejām turpinot līdzšinējo teātra misiju - piedāvāt saviem skatītājiem Latvijas oriģināldramaturģijas darbus.

Nākamās izrādes - 20. un 21. maijā, 13. un 17. jūnijā

Biļetes pieejamas «Biļešu paradīze» kasēs un internetā

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu