Saklāj gultu un novelc vīram zeķes: Dženiju Meju samulsina neparastie pienākumi šovā

TVNET
Saklāj gultu un novelc vīram zeķes: Dženiju Meju samulsina neparastie pienākumi šovā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dženija Meja
Dženija Meja Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 3. maijā, «STV Pirmā!» skatītāju vērtējumam tiks nodota jaunākā pašmāju šova «Mamm, brauc mājās!» sērija, kurā dziedātāja Dženija Meja (Jenny May) jeb īstajā vārdā Maija Stuģe uz trim dienām iejutīsies pavisam svešā ģimenē, dodot iespēju saimes īstajai mammai atpūsties un reizē palīdzot atrisināt kādas sasāpējušas attiecību likstas.

Jau pirmajā dienā ierodoties Ventspils pusē, kur saimnieko Ģirts ar civilsievu Anitu, jaunā dziedātāja piedzīvos pamatīgu šoku – izrādās, šajā ģimenē ierasts, ka sieva ik vakaru saklāj vīram gultu un novelk zeķes pirms gulētiešanas. «Es pats esmu noģērbies, apgūlies un tad vēl kaut kur jāliecas. Tāpēc pēdējās mūždien tās zeķes paliek. Un tad es bļauju – Anita! Tas ir tik forši, ka kāds tev novelk zeķes! Tāds kaifs, ārprāts!» par neparasto sievas pienākumu stāsta Ģirts.

Tiesa, kā pēcāk noskaidrosies, Ģirts vēlējies dziedātāju tikai izjokot un zeķu novilkšanu arī turpmāk labprātāk uzticēs savai mīļotajai Anitai. «Jānovelk zeķes? Nevar būt! Viņš pats man to tik priecīgi pavēstīja, taču tad, kad es uzdevumu listi pārlasīju, redzēju, ka zeķes man viņam nav jānovelk. Man viņam jāsaklāj gulta, bet zeķes man viņam nav jānovelk. Labi, ka es pārlasīju! Es jau iztēlojos, kā vīrietim, kurš visu dienu tomēr strādā kūtī, nu kā es tās zeķes vilkšu? Vai man cimdi būs rokās?» pārsteigumu par Ģirta joku neslēps Dženija Meja.

Ģirta un Anitas ikdiena paiet smagos darbos, bet, neskatoties uz sadzīves realitāti, Anita ilgojas pēc palīdzīgas rokas, romantikas un jaukiem kopā būšanas brīžiem ar mīļoto. Vai populārajai dziedātājai izdosies dažu dienu laikā iedegt romantikas dzirksti abu starpā un sadraudzēties ar Anitas atvasēm?

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu