«Rag 'n' Bone Man» koncerts pārcelts uz svētdienu

TVNET
«Rag 'n' Bone Man» koncerts pārcelts uz svētdienu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

Koncertaģenūra FBI informē, ka sakarā ar tehniskām problēmām šodien plānotais «Rag 'n' Bone Man» koncerts nenotiks un tiek pārcelts uz svētdienu, 29. aprīli.

Lai nodrošinātu augstvērtīgu šovu, mākslinieks turnejas koncertos ved līdzi savu skatuves aprīkojumu, kas tehnisku problēmu dēļ Rīgā ieradīsies ar lielu nokavēšanos. Nevēloties koncertu atcelt pavisam, mākslinieks, kura īstais vārds ir Rorijs Greiems (Rory Graham), ir piekritis to pārcelt uz svētdienu - 29. aprīli.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas pārceltā koncerta apmeklēšanai.

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pārcelto koncertu, naudu par Biļešu servisa tīklā iegādātajām biļetēm varēs saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma anketu, kuru var atrast Biļešu servisā, un nosūtot uz adresi info@bdg.lv. Naudas atdošanas pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 11. maijs.

Eiropas turneja «Grande Reserve» sākās šā gada februārī un ilgs līdz pat maija beigām. Mākslinieks Rīgā ir jau kopš vakardienas, bet koncerta aprīkojuma piegāde no iepriekšējā turnejas koncerta tehnisku problēmu dēļ ir būtiski aizkavējusies. «Rag 'n' Bone Man» atvainojas faniem Rīgā par sagādātajām neērtībām, un ceram uz tikšanos koncertā jau šo svētdien – 29. aprīlī.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu