Laura Rizoto gatavojas Eirovīzijai

TVNET
Laura Rizoto gatavojas Eirovīzijai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Laura Rizoto gatavojas Eirovīzijai
Laura Rizoto gatavojas Eirovīzijai Foto: publicitātes

Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 8. līdz 12. maijam notiks starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju ar dziesmu «Funny Girl» pārstāvēs dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizoto (Laura Rizzotto). Lai gan atbildīgākais darbs vēl tikai priekšā, jau šobrīd noris aktīvs gatavošanās process, un Laura ir piedalījusies vairākos dziesmas popularizēšanas pasākumos dažādās pasaules valstīs.

Pirms došanās uz Eirovīzijas konkursu dažādās pasaules vietās jau tradicionāli notiek saviesīgi pasākumi, kuru ietvaros satiekas gan dziesmu izpildītāji, gan mediji un citi mūzikas un TV industrijas ļaudis. Latvijas pārstāve Laura Rizoto aizvadītā mēneša laikā paguvusi paviesoties un uzstāties Telavivā, Amsterdamā un Madridē, kā arī pirmo reizi pabijusi Portugālē, lai nofilmētu Latvijas vizītkarti.

Laura Rizoto gatavojas Eirovīzijai
Laura Rizoto gatavojas Eirovīzijai Foto: Publicitātes

Izraēlā Laura uzstājusies pat 20 tūkstošu skatītāju auditorijas priekšā, savukārt aizvadītajā nedēļas nogalē Madridē, aizkustinot tūkstošiem klausītāju, izpildīja ne vien savu dziesmu «Funny Girl», bet kopā ar Spānijas pārstāvi Alfred nodziedāja arī sirsnīgu kaverversiju «Avicii» dziesmai «Wake Me Up», veltot to aizsaulē pāragri aizgājušā mūziķa piemiņai.

Tikmēr Amsterdamā notikušo pasākumu «Eurovision in Concert» klātienē vēroja seši tūkstoši skatītāju, un tas tika pārraidīts arī Nīderlandes televīzijā, bet Spānijā, kurā Eirovīzija ir ļoti populāra, Lauru pārsteidza fani, kas stundām ilgi gaidīja pie viesnīcas, lai nofotografētos ar konkursa dalībniekiem un saņemtu autogrāfus. Filmējot Latvijas vizītkarti kādā Portugāles kūrortpilsētā, Laura pārsteidza un sajūsmināja filmēšanas komandu ne vien ar savu portugāļu valodas prasmi, bet arī ar panākumiem kādā sportiskā aktivitātē, par ko visa plašā Eirovīzijas konkursa skatītāju auditorija varēs pārliecināties pirms mūziķes priekšnesuma konkursa pusfinālā.

Laura Rizoto ar dziesmu «Funny Girl» Lisabonā uzstāsies Eirovīzijas otrajā pusfinālā, kas notiks 10. maijā. Latvijas dalībniecei piešķirts 14. kārtas numurs, un otrajā pusfinālā viņai būs jākonkurē ar Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarīno, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvjiem. Abus starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1. Jau 1. maijā Laura Rizoto un Latvijas delegācija dosies uz Lisabonu, lai gatavotos konkursa priekšnesumam uz lielās skatuves.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu