Intars Rešetins iestudē izrādi «Balta vārna melnā krāsā»

TVNET
Intars Rešetins iestudē izrādi «Balta vārna melnā krāsā»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Režisors Intars Rešetins sācis darbu pie latviešu oriģināldramaturģijas iestudējuma - Alekseja Ščerbaka šodienas drāmas «Balta vārna melnā krāsā». Tai pirmizrāde gaidāma 20. maijā Dailes teātra Mazajā zālē.

Kādā Latvijas pilsētā dzīvo parasta ģimene – mājā, kuru uzcēlis vectēvs, lai visa ģimene būtu kopā. Tikai tagad izrādās, ka tas nevienam nav vajadzīgs. Turklāt vēl Antra ir atradusi kādu, kas ir no citas pasaules. Kādu melno. Nu, ne gluži. Viņš ir sīrietis. Un Latvijas pilsētā vajag pavisam maz, lai kļūtu par vietējo zvaigzni. Kad mājā ienāk svešs cilvēks, viss izmainās. Nekas vairs nav kā agrāk. Baltajiem vīriešiem acīs parādās bailes. Ģimene vairs nevar visi kopā sēdēt pie viena galda. Izrādās, ka dzīve nav iekārtota pēc noteikumiem. Žēl.

Alekseja Ščerbaka luga «Balta vārna melnā krāsā» 2017. gadā ieguva 1. vietu Dailes teātra oriģināldramaturģijas lugu konkursā «Austrumi ienāk Latvijā. Patvērums un (ne)satikšanās», kas tika rīkots ar LR Kultūras ministrijas atbalstu, gatavojoties Latvijas simtgadei.

Izrādē spēlēs Ērika Eglija (Antra), Pēteris Liepiņš (Kārlis), Ilze Vazdika (Edīte), Sarmīte Rubule (Paula), Lauris Subatnieks (Vilis), Dainis Grūbe (Adals), Mārtiņš Počs (Aldis), Akvelīna Līvmane (Mirdza), Lidija Pupure (Taņa), Āris Rozentāls (Ojārs), Elīza Marija Rešetina, Rebeka Rēķe (Paulas meitas).

Iestudējuma režisors ir Intars Rešetins, radošajā komandā vēl darbojas scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece Agnese Kaupere, mūzikas autors Mārcis Judzis, video māksliniece Laura Rožkalne-Ozola un gaismu māksliniece Māra Vaļikova.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu