Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Olga Dreģe gatavojas 80 gadu jubilejas koncertiem

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

1. martā 80 gadu jubileju svinēs Dailes teātra aktrise Olga Dreģe. Tam par godu 1. un 2. martā nesen atjaunotajā VEF Kultūras pilī notiks viņas jubilejas koncerti, bet vēlāk tie būs skatāmi arī citviet Latvijā.

«Tie būs vienpadsmit vakari jeb vakarēšanas, kuros kopā ar kolēģiem, uzticīgajiem skatītājiem un teātra mākslas cienītājiem ļausimies pieskārieniem manam dzīves skrējienam – cauri ilgām, sapņiem; no Smiļģa horizonta līdz vertikālei, pa kuru joprojām kāpju kā alpīnists soli pa solim – tieksmē pēc pilnības, pēc skaistuma; kur mani vilina trīs Dailes liesmas, kurās esmu dedzināta, kalta un rūdīta,» savus jubilejas koncertus ieskicē māksliniece. «Lai kā gribētos šos mirkļus aizkavēt vai apturēt, laiks ir lielākais dzīves režisors, un ar mani sveicinās jau astoņdesmitais dzīves pavasaris. Taču šajos desmit vakaros būs dziesmas, bērni, skatītāju vēstules, daudz humora un prieka!»

Koncertos, kurus vadīs pazīstamais rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, piedalīsies kinorežisors Jānis Streičs, Olgas Dreģes ekrāna partneri Uldis Dumpis, Baiba Indriksone, Lolita Cauka Diāna Zande, Gundars Āboliņš, ilggadīgie skatuves kolēģi Ausma Kantāne un Jānis Paukštello, koris «Balsis», bērnu ansamblis «Knīpas un knauķi» u.c viesi. Jāpiebilst, ka katrā pilsētā viesu sastāvs būs mainīgs. Tāpat koncerta laikā uz lielā ekrāna tiks demonstrēti fragmenti no nozīmīgākajām kinofilmām un teātra izrādēm, kur gaviļniece piedalījusies.

Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncerti notiks:

1. un 2. martā plkst.19 VEF Kultūras pilī

3. martā plkst.18 Jelgavas Kultūras namā

16. martā plkst.19 Ogres novada Kultūras centrā

18. martā plkst.18 Latgales vēstniecībā Gors

29. martā plkst.19 Vidzemes koncertzālē CĒSIS

6. aprīlī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā

21. aprīlī plkst.18 Krustpils Kultūras namā

8. maijā plkst.19 Liepājas koncertzālē «Lielais dzintars»

12. maijā plkst.19 Madonas Kultūras namā

25. maijā plkst.19 VEF Kultūras pilī

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu