Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Raimonda Paula 82. dzimšanas dienā LNT piedāvā īpašu programmu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Maestro jubilejas vakarā, 12. janvārī plkst. 21.10 LNT piedāvās ielūkoties populārā un tautā mīlētā komponista dzīvesgājumā dokumentālajā filmā «Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?», un plkst. 21.50 albuma «Kad tu ej pie bitēm» prezentācijas koncertā, kurā varēs baudīt melodijas, ko komponists rakstījis daudziem šobrīd populāriem izpildītājiem.

Arņa Krauzes dokumentālā filma «Raimonds Pauls. Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?» ļaus ieskatīties Maestro dzīvē un radošajā darbībā pirms 40, 50 un pat 60 gadiem. Šajā laika posmā tapušas neiedomājami daudzas melodijas, kuras gulstas mūsu katra dziesmu vācelītē un folklorizējušās sabiedrībā. Filmā komponists kopā ar mazmeitām Annu un Moniku pārskata kino dokumentētos kadrus un gremdējas atmiņās par paveikto un sasniegto.

Savukārt pēc dokumentālās filmas dziesmu albuma «Kad tu ej pie bitēm» atklāšanas koncerta ieraksts. Pēc ilgāka pārtraukuma klajā nākušajā albumā iekļautas melodijas, ko komponists rakstījis šobrīd pazīstamiem populārās mūzikas izpildītājiem. Albuma ierakstā piedalījušies Intars Busulis, Dināra Rudāne, Marija Naumova, Normunds Rutulis, Kristīne Prauliņa, Zigfrīds Muktupāvels, Ralfs Eilands, Samanta Tīna, Mārtiņš Ruskis, Rūta Dūduma un Roberts Memmēns.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu