Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noskaties īsfilmu «Gūtenmorgens un trešā acs»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: kadrs no filmas

Filmu studija «Mistrus Media», Ziemassvētkus un Latvijas simtgades gadu sagaidot, dāvina iespēju ikvienam interneta lietotājam kā Latvijā, tā ārzemēs bez maksas noskatīties izklaidējošu spēles īsfilmu visai ģimenei «Gūtenmorgens un trešā acs». Filma skatāma studijas «Vimeo» kontā līdz 2018. gada 8. janvārim.

Filmā lomas atveido Jaunā Rīgas teātra aktieri Kaspars Znotiņš, Ģirts Krūmiņš, Andris Keišs un Elita Kļaviņa.

Spēles īsfilma «Gūtenmorgens un trešā acs» (2011) ir jautra komēdija, kas veidota pēc rakstnieka Māra Bērziņa īsprozas krājuma «Gūtenmorgens». Režisores Elīnas Eihmanes īsfilmā lomas atveido Jaunā Rīgas teātra aktieri Kaspars Znotiņš, Ģirts Krūmiņš, Andris Keišs un Elita Kļaviņa. Filmas sižets vēsta par Gūtenmorgenu, kurš vēlas uzlabot redzi un dodas psihedēliskā ceļojumā, lai atvērtu trešo aci. Diemžēl ne viņa ģimene, ne draugi nav mierā ar Gūtenmorgena ķēmīgo izskatu. Nākas aci vērt ciet.

Spēles īsfilma 'Gūtenmorgens un trešā acs' from Mistrus Media on Vimeo.

Par studiju

Filmu studija «Mistrus Media» izveidota 2000. gadā un ir viena no vadošajām filmu studijām Latvijā. «Mistrus Media» producējusi tādas starptautiski un Latvijā zināmas filmas kā Viestura Kairiša «Melānijas hronika», Dāvja Sīmaņa filmu «Escaping Riga», Ievas Ozoliņas «Mans tēvs baņķieris», Jura Pakalniņa «Ģenerālplāns» un citas. 2018. gadā pirmizrādi piedzīvos septiņas studijas paspārnē topošas filmas, tai skaitā Dāvja Sīmaņa filma «Tēvs nakts» (filmas darba nosaukums «Puika ar suni»), Jāka Kilmī un Ginta Grūbes filma «Cilvēki no nekurienes», Kristiana Riekstiņa filma «Eva» un Ivara Selecka dokumentālā filma «Turpinājums», kas jau no 22. marta būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu