«Latvian Voices» sagaida sniegu ar dziesmu «Totari»

TVNET
«Latvian Voices» sagaida sniegu ar dziesmu «Totari»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Pēc skaistā, krāšņā rudens Latvijas laukus un mežus pārklāja salnas rotaļīgie raksti un cilvēki sāka pierast pie domas, ka nenovēršami tuvojas ziema. Balti pūkainās ziemas gaidīšana ir kā rituāls, kurā lieliski iederas dziesma «Totari», kuru, dzimtenes pakalnos pakāpušās, skandē vokālās grupas «Latvian Voices» meitenes.

No Kurzemes stāvkrastiem līdz Latgales ezeriem, no Vidzemes Gaiziņa līdz pat Zemgales plašajiem laukiem aizvijas senā, bet spēcīgā melodija – totari, totari! Un tajā ir kas maģiski varens un skaists! Tā grupa «Latvian Voices» piesaka sniegu, kas ietin, apvij ēkas un ļaudis ar baltumu, gaišumu. Mazliet skumji sērīgu, jo tuvojas pārdomu laiks – kristīgais Advents un ziemas saulgrieži.

Līdz ar dziesmu «Totari» skanīgo balsu īpašnieces izziņo koncertturneju «Mazie, skumjie ziemas svētki». Melodijas a cappella skanējumā ļaus klausītājiem sajust cilvēka balss daudzveidību, spēku un arī vieglumu. Talsos, Madonā, Ikšķilē, Liepājā, Torņakalnā un vēl un vēl «Latvian Voices» iepriecinās ar grupas dalībnieču jaundarbiem, kā arī arhaiskām Ziemassvētku melodijām, kas nemanāmi mīsies ar meitenēm tik tuvo tautas mūziku, kā arī ziemas saulgriežu tradīcijām. Koncertturnejas programma būs tikpat daudzveidīga un emocionāla, cik atšķirīgas ir pašas dziedātājas. No dziļi izjustiem, pieklusinātiem skaņdarbiem līdz melodijām, kas skaļi atbalsosies baznīcu un koncertzāļu velvēs - katram klausītājam kas tīkams, sev mājās aiznesamas emocijas, izjūtas. Ar dziesmu «Totari» vokālā grupa «Latvian Voices» aicina sajust baltā gadalaika tuvošanos un ieelpot Latvijas ziemas gaisu.

Koncertturneja «Mazie, skumjie ziemas svētki» ir turpinājums jau pagājušajā gadā iepazītajai programmai ar jaunām niansēm, apceļojot vēl neatklātas koncertu vietas.

Latvijas pilsētās skanēs atpazīstamākas un Ziemassvētku laikam tuvākas melodijas, tostarp , «O come, come Emanuel», «Kalado», «Mazie, skumjie ziemas svētki», «See amid the winter snow», «Circenīša Ziemassvētki», u.c.

www.facebook.com/LatvianVoices

www.bilesuparadize.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu