Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ielūdz Maestro Raimonds Pauls

TVNET
Ielūdz Maestro Raimonds Pauls
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Jau šo svētdien, 22. oktobrī, maestro Raimonds Pauls kopā ar solistiem Kristīni Prauliņu, Dināru Rudāni un Mārtiņu Ruski atklās koncertu sēriju «Ielūdz Maestro Raimonds Pauls», koncerti notiks vairākās Latvijas pilsētās - Lielvārdē, Līvānos, Ādažos, Rīgā un Madonā.

«Šajā programmā iziešu uz skatuves ar savu jauno vokālistu paaudzi - ar Kristīni Prauliņu mēs sākām savā laikā galīgi jauniņu pa džeza līniju, viņai jau ir sava pieredze, programmā piedalīsies arī Mārtiņš Ruskis, kurš mācās mūzikas akadēmijā kā vokālists, varbūt kādreiz būs solists operā. Ar Dināru man ir arī soloprogramma, ar viņu strādāt ir interesanti, viņa ir talantīga dziedātāja ar labu vokālo skolu,» par programmā izvēlētajiem solistiem saka Maestro Raimonds Pauls.

«Atrast labus vokālistus - tā mums ir lielākā problēma, ar instrumentālistiem mums tā lieta ir labāka, viņi var mācīties ārzemēs, apgūt tādu spēlēs manieri, kā vajag šodien,» saka Maestro. Vadīt koncertprogrammas muzikālo sastāvu Maestro uzticējis ģitāristam un aranžētājam Mārcim Auziņam, tajā dzirdēsim arī mūziķus Kristapu Vanadziņu, Tomu Poišu un Rūdolfu Dankfeldu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu