Intars Rešetins: Esmu pusmūžā, un man lielākoties viss ir pie pakaļas

FOTO: Ieva Lūka/LETA

«Dailes» teātra aktieris Intars Rešetins pēc paziņojuma par šķiršanos no sievas, fitnesa treneres un «Mis Latvija 2002» titula ieguvējas Zandas Zariņas-Rešetinas, sarunā ar žurnālu «Vakara Ziņas» pastāstīja, ka viņam pašlaik daudz kas ir vienaldzīgs.

«Ko redzu, to runāju. Nebaidos būt atklāts. Esmu pusmūžā, un man lielākoties viss ir pie pakaļas. Dzīve ir dzīve. Un mēs to dzīvojam tikai vienreiz, un man vienmēr ir riebušies līdēji un nepatiesi cilvēki. [...] Paskatieties uz vidējo statistiku, kāda ir vīrietim Latvijā. Man ir pilni 37 gadi. Tā vien ir,» izdevumam atklāja aktieris.

Jau ziņots, žurnāls «Kas Jauns» vēstīja - Rešetins saviem draugiem un kolēģiem neslēpj, ka 12 gadu ilgās attiecības ir izjukušas. Aktieris kopš jūlija vairs nenēsā laulības gredzenu, ko acīgākie Rešetina sekotāji un talanta cienītāji pamanījuši viņa publiskotajās fotogrāfijās sociālajos tīklos.

Intars un Zanda iepazinās 2006. gadā un jau 2008. gadā abi mija gredzenus Taizemē. Abi ir vecāki divām meitām – Elīzai Marijai un Grētai Marijai.

Kā zināms, Rešetins pašlaik filmējas «Svingeru» režisora Andreja Ēķa jaunajā komēdijā «Blēži». Tās sižeta pamatā ir divu pavisam nesaderīgu pāru attiecības. Dzīdamies pēc aplamiem mērķiem, filmas tēli sapinas arvien vairāk un vairāk un uz brīdi pat šķiet, ka visu varēs atrisināt tikai pistoles šāviens. Iespējams, ka viss varētu būt daudz vienkāršāk, ja ļautos patiesām un neviltotām attiecībām. Bet kā to izdarīt, ja visi ir blēži!

Filmas producents Kristians Alhimionoks informē, ka filmēšana turpināsies oktobrī un novembrī, bet uz kinoekrāniem visā Latvijā filma «Blēži» iznāks 2018. gada 8. martā.

Uz augšu