Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Zintis Žvarts ieraksta albumu «Gadalaiki. Rudens. Saksofons»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Strauji tuvojas latviešu instrumentālās mūzikas sērijas «Gadalaiki» četru albumu izdošanas noslēguma fāze, jo jau pēc pāris dienām klajā nāks šīs sērijas noslēdzošais albums «Gadalaiki. Rudens. Saksofons», kuru ieskaņojis saksofonists Zintis Žvarts, sadarbībā ar producentiem Artūru Palkeviču un Gaiti Lazdānu.

Jaunajā albumā būs iekļauti pavisam 12 Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Stabulnieka, Mārtiņa Freimaņa, Ainara Virgas, Aigara Krēslas, Zigfrīda Mauktupāvela, Laura Reinika un Artūra Palkeviča dziesmu instrumentālie pārlikumi. Dziesmu sarakstā iekļautas tādas dziesmas kā: Rudens ogle, Kā senā dziesmā, Tēma no k/f «Ilgais ceļš kāpās», Nenāciet klāt man rudenī, Vakara vējā, Sapņu pārdevējs, Dūdieviņš un citas.

Maestro Pauls pēc savu dziesmu versiju noklausīšanās izteicās īsi, bet ļoti atzinīgi: «Mūziķi ir labi pastrādājuši, man patīk. Nezinu gan, kurš vairs mūsu dienās klausās instrumentālo mūziku, bet šie ieraksti skan ļoti pieklājīgi».

Visiem četriem «Gadalaiki» albumiem izmantotas īpaši sērijai gleznoti mākslinieces Līgas Ķempes darbi. Tos albumu dizainā iekļāvis Artūrs Tigulis.

Foto: Publicitātes foto

Atgādinām, ka ir jau pieejami albumi «Gadalaiki. Ziema. Klavieres», kuru ierakstījis pianists Normunds Kalniņš, albums «Gadalaiki. Pavasaris. Ģitāra», kuru meistarīgi ieskaņojis ģitārists Rihards Lībietis, kā arī albums «Gadalaiki. Vasara. Stīgas», kuru Normunda Kalniņa vadībā, ieskaņojuši īpaši ierakstam izveidots stīgu ansamblis no Liepājas simfoniskā orķestra mūziķiem kopā ar pavadošo grupu.

Visi albumi pieejami iTUNES un Spotify.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu